Sponsorlu Bağlantılar

instagram üzgünüz girişini yapamadık sorunu çözümü

31.135 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da yaşanan sorunlarından biri olan “üzgünüz girişini yapamadık” hatası ve bununla ilgili sorunun çözümünü siz takipçilerimize vermeye çalışacağız.

Bu sorun ilk önce hangi durumlarda olmaktadır bunu verdikten sonra “nasıl çözülür” tarafını inceleyeceğiz. Fotoğraf ve video paylaşım ağı olan ve dünyaca ünlü trend uygulamalar arasında olan instagram da yeni özellikler gün geçtikçe katmakta ve her defasında yenilikçi haliyle gözde olmaktadır.

Bu özellikler arasında benimde sıklıkla kullandığımız çoklu hesaplar konusu olmuştur, birden fazla hesap, sayfa kullandığımız için hesaplar arasında geçerken bir anda “üzgünüz girişinizi yapamadık uyarı mesajı ile karşılaştım. Bu sorun biraz düşündükten sonra fazla #hastag kullandığım için olduğunun farklına vardır.

ÜZGÜNÜZ GİRİŞİNİ YAPAMADIK HATASI ÇÖZÜMÜ

O zaman söyle diyebiliriz ki eğer hesaplarınız da instagram limitlerine uymuyorsanız ve instagram kurallarını göz ardı ediyorsanız o zaman kullandığınız Android, iPhone cihazda giriş sorunu yaşamaktasınız.

ÇÖZÜM;

Sizde hesabınız arasında sorun yaşıyorsanız veya hesabınıza giriş yapamıyorsanız çözüm olarak şu şekilde adım izlediğiniz de sorunu çözmüş olacaksınız. Bu giriş sorunu aslında instagram tarafından bir güvenlik önlemi olarak alınan bir önlemdir.

İnstagram limit kuralları incelemenizde fayda vardır. Bu kuralları inceledikten sonra yapılacak ilk işlem instagram şifre değiştirmek olacaktır.

İnstagram da şifre değiştirmek için web üzerinden “https://www.instagram.com/accounts/password/change/” adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Bu alandan şifrenizi unutmayacak şekilde değiştiriniz. Güçlü ve tahmin edilmeyecek şekilde bir şifre oluşturarak şifrenizi değiştirin.

GÜÇLÜ ŞİFRE OLUŞTURMA

Yukarıda şifre oluşturma ile ilgili yazımız işinize yaracaktır. Parolayı unuttunuz? O zaman şifreyi sıfırlayacaksınız.

İNSTAGRAM SİFRESİ SIFIRLAMA

Parola resetleme nasıl yapılır bunu yukarıda yazımızda ayrıca okuyabilirsiniz. Yukarıda işlem olarak değiştirdiniz ve artık instagram uygulaması üzerinden yeniden giriş yapabilirsiniz.

Bu konu anlatımında üzgünüz, girişini yapamadık hatası çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Diğer tüm konuda sorularınız için instagram destek ekibi sayfamızdan instagramla ilgili sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın