Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesap gizleme yok sorunu çözümü

9.516 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunlarından biri olan instagram profil gizleme sorunu ve bununla alakalı olarak hatalara, sorunlara çözüm arayacağız.

Popüler uygulamalardan biri olan ve en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini almış olan instagram da her şey bazen yolunda gitmemektedir. Bunlardan biride istagram profil gizleme yok hatası ile ilgili olarak söyleyebiliriz.

Aslında bu hata bireysel kullanıcılar için geçerli bir problem olarak görülmemektedir. Bu hata genelde “işletme hesabı” sahip kullanıcılar tarafından instagram hesabı gizleme butonunun olmaması ve bununla alakalı olarak kullanıcılarda gizli hesap sorunu yaşanmasıdır.

İnstagram işletme hesabına nasıl geçilir?

Yukarıda konumuzu ayrıca inceleme fırsatınız olursa bakabilirsiniz. İşletme hesaplarında profilinizde bazı verilerinin istatistik bilgileri tutulduğu için hesabı gizleyemiyorsunuz.

Eğer sizde instagram hesabını gizliye alma sorunu yaşıyorsanız o zaman aşağıda vereceğimiz ipuçlarını yerine getirerek bu sorunu çözmeye çalışacağız.

ÇÖZÜM

Eğer gerçekten instagram profil gizleme yok bununla alakalı olarak sorun, problem yaşıyorsanız o zaman ilk önce instagram hesabınızın işletme hesabı olup olmadığını kontrol ediniz.

Eğer işletme hesabı kullanıyorsanız o zaman hesabınızı tekrar Ayarlar > Tekrar kişisel hesaba geçiş yap sekmesi üzerinden hesabınızı kişisel kullanıcı olarak çevirebilirsiniz.

Bunun dışında gizli profil yapabilmek için tekrar ayarınızı kontrol ediniz. Eğer buton yoksa o zaman hesaptan çıkış yaparak tekrar giriş yapınız.

Böylece instagram hesap gizleme sorunu çözüm sağlamış olacaktır. Bunun dışında bazen kişisel hesaplarda sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi sorunlarda cihazın işletim sistemini güncelleyin, kullandığınız instagram uygulamasını güncelleyin ve tekrar ayarları kontrol etmenizde fayda vardır.

Bu konumuzda instagram sorunları çözümü konusunda instagram profil hesabını gizleme hataları ve bununla alakalı olarak nasıl çözülür? Bu hataları gidermek için çözüm ürettik.

Sizlerin de sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya instagram yardım hattı sayfamızdan sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hesap gizleme yok sorunu çözümü (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Instagram hesabında ayarlar kısmında GİZLİ HESAP menüsü çıkmıyor dolayısıyla hesabın şu anda açık durumda gizleyemiyorum ne yapmam gerekiyor yardımınızı rica ediyorum teşekkür ederim

    • Hangi hesap türünü kullanıyorsunuz? işletme hesabını mı? bu tür hesaplarda gizleme yoktur normal hesaba dönmeniz gerekecektir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın