Sponsorlu Bağlantılar

instagram toplu takip bırakma

930 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siz takipçilerimiz den gelen sorulardan biri olan instagram toplu takip bırakma konusunda tavsiye edeceğiniz bir program var mı? Yada tavsiye edeceğiniz bir toplu takibi bırakacak bir yöntem var mı? Bununla alakalı sorulardır.

instagramda gizli, saklı profil kullanıyorsanız sizi takip için istek yollandığında kabul etmeniz gerekecektir, buda aynı sizin takip edeceğiniz kişiler için de geçerlidir. Fakat takip ettiğiniz kişileri yada sizi takip edenleri listenizden çıkarmak eğer takipçi sayınız fazla ise zor olacaktır.

Bunun için sıklıkla kullanılan metotlardan biri olan üçüncü parti yazılımlar kullanarak instagram topluca takibi bırakma konusunda ücretli veya ücretsiz olarak internetten bulacağınız programlar o an için iş görebilir.

Fakat bu tür yazılımların şöyle bir tehlikeli tarafı vardır. Bunlardan en belirgini hesabınızın çalınması ardından çalınan hesabınızın silinmesi tehlikeli sonuçlar yaratabilir.

instagram toplu takibi bırakma konusunda oldun, instagram toplu unfollow etmek için sizlere bir çok program önerebiliriz. Fakat bunlar ne kadar güvenli onu bilemeyiz. Sizlerden sık sık instagram ile sorunlar gelmektedir. Sıklıkla hesaplarının çalındığı , hesaba erişim sağlayamadıkları konusunda instagram yardım hattı üzerinden bu tür sorunlar gelmektedir.

instagram topluca takip edenleri listeden çıkartmak için siz siz olun ücretli veya ücretsiz programlara izin vermeyiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu yazılımlara izin verdiğiniz de hesabınız bir zombi hesaba dönüşerek isteğiniz doğrultusunda başkalarının hesabını kendiliğinden takip etmeye başlayabilir. Ya da hesabınız çalınır bir başkasının eline geçebilir.

Bunun haricinde çoğu kullanıcılar instagram limitleri konusunda uymadıkları için hesapları askıya alınabilir, banlanabilir. Bir anda topluca takibi bırakacaksanız limitleri aşarsanız hesabınız geçici olarak kilitlenerek beğeni, takip, yorum veya dm atamayabilirsiniz.

Bu konumuzda instagram tek seferde topluca takibi bırakma yada topluca takipçiyi çıkarma, listeyi temizleme konusunda sizlere tavsiye edilen uygulamaları kullanmamanızı gerektiğin de elinizle manuel olarak kendiniz listeden teker teker çıkarabilirsiniz.

2018, 2019 yılında yeni gelecek özellikler ile belki biraz kısıtlamalı da olsa bu özellik gelebilir bunu biz bir öngörü olarak söyler ve düşünürüz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın