Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram sayfam sürekli şikâyet alıyor

447 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hesabınız sürekli şikâyete maruz mu kalınıyor? Devamlı sayfanız şikâyet ediliyorsa ne yapılabilir? Bununla alakalı olarak sorularınız için sizlere buradan destek vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorularda bir sürü şikâyetler dile gelmektedir. Bunlar arasında sahte hesaplar, bir başkasına ait fotoğrafların paylaşılması, topluluk kurallarını ihlal etme ve bununla alakalı olarak birçok nedenle hatta asılsız şikâyetler bile gerçekleşmektedir.

Bu yapılan yerli veya yersiz şikâyetler nedeniyle hesabınız askıya alınabilir hatta kapanabilir de bunun kapanmasında instagram yetkilileri bu kararı verebilirler tamamen inisiyatif bunlara aittir. Sürekli şikâyet alıyor olmanız nedeniyle hesabınız kapandığı zaman itiraz edebilirsiniz. Bunun dışında şikâyet sürekli geliyorsa devamlı şikâyet ediliyorsanız hiçbir işlem yapmaya gerek yoktur.

Eğer şikâyetler nedeniyle hesabınız kapatıldı ise o zaman instagrama itiraz etmek gerekebilir, hesabınızın yanlışla kapatıldığını düşünüyorsanız “Uygulamayı açın, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak talimatları talip ediniz.”

 

Topluluk kurallarınıza, instagram kuralları dâhilinde hesabınızla ilgili olarak bir sıkıntı yaşanmayacaktır.

İnstagram kapanan hesaba itiraz etme

Yukarıda ayrıca konu başlığını okuyarak şikâyetler nedeniyle kapanmış hesabı kurtarma yoluna bakacağız. Bu konumuzda instagram hesabı sürekli şikâyet alan kullanıcılar için destek vermeye çalıştık.

Bununla alakalı gelen sorular için farklı çözüm yolları üretilebilmektedir. Sizin de sorunlarınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından ya da diğer tüm sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamıza sorularınızı bekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın