Sponsorlu Bağlantılar

instagrama özel internet paketi

532 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağ platformunda en çok kullanılan ağlardan biri olan instagram da yeni gelen özellikler nedeniyle mobil internet paketini sömürmektedir. Hikaye, canlı yayın, paylaşılan videolar ve en yeni özelliği olan IGTV ile artık internet paketi çabuk bitmektedir.

Bu nedenle bazı GSM operatörleri kayıtsız kalamadı ve sadece instagrama özel internet paketleri sunmaktadır. Bunlardan biri Turkcell instagram paketi olarak sunulmaktadır.

TURKCEL İNSTAGRAM ÖZEL PAKETİ

Turkcell gsm operatörü “https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/instagram-paketi?place=banner-4” sadece instagram uygulamasında kullanılmak üzere 5GB vermektedir. Bu özellik sadece instagramda geçerlidir. Uygulama dışında kullanımlarda kendi internet paketinden yemektedir.

5GB internet canlı yayınlar için geçerli olmadığını da belirterek 5GB instagram internet paketi fiyatı olarak 10 TL dir. Ayrıntılar için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

INSTAGRAM yazıp 2200 kısa mesaj atarak ya da 532 aramak suretiyle instagrama özel internet paketini kullanabilirsiniz.

VODAFONE İNSTAGRAM İNTERNET PAKETİ

Vodafone telefon hattınızda instagramda kullanmak üzere ek paketler satın alabilirsiniz. Bunun yanında Twitter, Facebook, İnstagram kullanmak üzere internet paketi satın alabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/faturasiz-paketler.php” adresi üzerinden ek paketleri, tarifeleri görebilirsiniz.

İnstagrama özel internet paketi kampanyaları için gsm operatörlerinin resmi sitelerinden daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

TURKTELEKOM İNSTAGRAM PAKETİ

Konumuz dâhilinde şuan instagram ile ilgili özel internet paketi kampanyası yok, fakat ileri ki günlerde olabileceği için takip edebilirsiniz. Şuan sınırsız sosyal paket olarak Facebook ve Twitter üzerinden yararlanabilirsiniz.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/cep-telefonumdan/faturali/sinirsiz-sosyal-paket-faturali.aspx”  adresi üzerinden detaylı kampanya bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bu konumuzda instagram özel internet paketleri konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından ve diğer tüm sorular için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın