Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da panoramik fotoğraflar paylaşma

1.038 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagramda 360° derece diğer adıyla panoramik fotoğraf nasıl paylaşılır? Bununla ilgili olarak siz takipçilere bilgiler vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü ve popüler olan bu trend uygulamalarda takipçilerinize güzel görseller paylaşmayı düşünen instagram kullanıcıları farklı yolları deneyerek oldukça güzel görseller çıkarmaktadır. Bunun bilincinde olan instagram app geliştiricileri de buna indexli olarak uygulamalar geliştirmektedir. Bizimde bu konumuzda instagram panoramik fotoğraflar nasıl paylaşılır konusunda bu uygulamalardan birini bahsetmek istiyoruz.

İNSTAGRAM 360° RESİM PAYLAŞMA

Hoş ve beğenisi yüksek görseller paylaşmak için instagramın özelliklerinden olan çoklu resim paylaşma ve bu resimleri kaydırmalı yüklediğiniz özelliklerden yararlanarak panoramik resimler yükleyebilirsiniz.

 

Bunun için kullandığınız telefona uygulamak yüklemek suretiyle bu işlemi yapabilirsiniz. Android telefonlar için InSwipe uygulamanı kullanabilirsiniz.

instagram panoramik fotoğraf paylaşma

Android ( InSwipe ) :https://play.google.com/store/apps/details?id=livehappy.instaswipe” adresi üzerinden android telefonlara yükleme yapabilirsiniz.

İOS ( Swipeable Panorama ) ;  İphone, ipad cihazlarda panoramik resimleri yükleyebilmek için kullanacağımız uygulamalar arasında ise “https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1209900326?mt=8” app uygulamasını kullanabilirsiniz.

İnstagram panoramik fotoğraf özelliğinde telefona çektiğiniz panoramik resimleri bu uygulama sayesinde üçe bölecek ve bu bölünen fotoğrafları instagram görsel materyalleri yüklediğiniz kısımda “birden fazla seç” özelliği ile instagrama yükleyeceksiniz.

İnstagram çoklu fotoğraf yükleme ile artık instagramda panoramik resimleri hesabınıza yükleyerek takipçilerinize paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İnstagram panoramik fotoğraf paylaşma konusunda sizlerin bu konuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından sayfamızın hemen altına yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın