Sponsorlu Bağlantılar

instagramda koleksiyon nasıl oluşturulur?

737 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagramın yeni özelliklerinden biri olan koleksiyon nasıl oluşturulur? oluşturduğumuz koleksiyon nasıl kaldırılır? nasıl silinir? bununla ilgili siz takipçilere bu konuda bilgi aktaracağız. Instagramda beğendiğiniz video yada resimleri ileri de tekrar izlemek yada bakmak için bunları ayrı ayrı kategoriler yada oluşturacağınız bir yeni koleksiyon ile ayıra bilirsiniz.

instagram koleksiyon özelliği nasıl kullanılır?

Şimdi instagram koleksiyon oluşturma, konusunda aşağıda vereceğimiz resimli anlatım ile kolay bir şekilde hemen anlayacaksınız. instagram koleksiyon kaydetme aslında oldukça kolaydır. Koleksiyona ekleme yapmak için beğendiğiniz video, resimlerin altında sağ alt köşe kaydet butonu göreceksiniz.

yukarıda sizler için hazırladığım gif resimde instagram koleksiyon oluşturma hakkında nasıl yapılır? bununla ilgili basit bir anlatım yaptım. Yeni bir koleksiyon oluşturma işleminden sonra kayıt ettiğiniz video yada fotoğrafları buradan takip edebilir tekrar tekrar izleme imkanı bulabilirsiniz.

instagram koleksiyon çıkarma, yada instagram koleksiyon nasıl silinir? bununla ilgili şimdi aşağıdaki adım adım anlatımla bunu işleyelim.

instagram koleksiyon nasıl silinir?

buraya kadar oluşturduğumuz koleksiyon üzerinde anlatım yaptık, şimdi önceden oluşturduğunuz koleksiyon nasıl silinir? Şimdi profil > kaydetme işareti > adımlarında oluşturduğumuz tüm koleksiyonları göreceksiniz. Bu işlemde sileceğimiz koleksiyon basarak içine giriyoruz.

Koleksiyon içinde sağ üst köşede üç nokta …. işaretini göreceksiniz, üç nokta işaretine bastığınız da karşınıza iki tane seçenek gelecektir. “Koleksiyonu Düzenle” ~ “Koleksiyona Ekle” biz burada Koleksiyonu Düzenle üzerinden ilerliyoruz. 

Koleksiyonu Sil” butonu bastığınızda koleksiyon silinecektir, fakat kayıt ettiğiniz fotoğraf ve videolar hala “Kaydedilenler” alanında görünecektir. Koleksiyondan çıkarma için kaydettiğiniz fotoğraflar  üzerine gelerek kaydet düğmesine tekrar basarak kaldırdığınız da koleksiyon ve kaydedilenler arasından çıkarmış olacaktır.

Kullanımı son derece kolay olan bu özellikte instagram koleksiyona ekle, koleksiyon silme konusunda detaylı resimli anlatım yapmaya çalıştık. Sizinde bu konuda sorularınız olursa yorumlar kısmından tarafımıza bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın