Sponsorlu Bağlantılar

instagram reels videolarda ses sorunu

782 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Bu konumuzda instagram reels ses sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce kısaca instagram reels nedir kısaca bundan bahsettikten sonra bu özellikte karşınıza çıkan sorunun çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İnstagram kullanıcılarına farklı bir deneyim sunan ve Tik Tok uygulamasına rahip olarak gösterilen uygulamada 15 saniyelik kısa video çekerek paylaşılmasını sağlamaktadır.

Çekilen 15 saniyelik kısa video düzenleyerek paylaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu videolara ses efektler, filtreler uygulanabilmektedir. Bunun için daha önceli konularımızda instagram reels nasıl kullanılır yazımızı ayrıca okuyabilirsiniz.

İNSTAGRAM REELS SES ÇIKMIYOR

Bu özellikte şöyle bir sorun ile kullanıcılar karşı karşıyadır. İnstagram reels ses gelmiyor sesi çıkmıyor bununla ilgili olarak kullanıcılar sıklıkla arayış içinde olmaktadır.

Aslında bu sorun genel olarak görünse de bir güncellemenin gelmesi gerekmektedir. Bu sorun için instagram tarafından güncelleme yapılmasını beklemek gerekiyor.

Bu süre zarfında instagram videolarını arasında geçiş yaparak tekrar izlemek istediğiniz video gelerek sesin geldiğini göreceksiniz. Bu biraz can sıkıcı olsa da şimdilik bunun çözümü bu şekildedir.

Aşağıda instagram reels den ses gelmiyor problemi için cihazınızda yapabileceğiniz bazı adımlarda şu şekilde deneyebilirsiniz.

IOS işletim sisteminde instagram uygulamasını kaldırın ve tekrar yükleyin daha sonra tekrar instagram reels özelliğini kullanarak test ediniz.

TAVSİYE VİDEO;

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Android telefon veya Tablet kullananlar için Uygulama > instagram > Ön bellek ayarına girerek siliniz ardından tekrar deneyiniz. Burada test ederek çözülüp, çözülmediği kontrol, test etmek olacaktır.

Konumuzun başında da dediğimiz gibi bu bir genel sorundur. Bunun yeni bir güncelleme çözüleceğini belirtelim. Bu konumuzda instagram reels ses hata çözümü konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ilgili sorular için sayfamızın yorumlar sekmesini bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın