Sponsorlu Bağlantılar

WordPress Sayfalar Nedir

849 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda WordPress sayfalar nedir? Konusu üzerine duracağız ve yazılar ile sayfalar arasında farklı bu yazımızda öğrenebileceksiniz.

Sayfalar kısmında yeni sayfa ekleme daha önceden eklenmiş olacak sayfaları bu alandan düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SAYFA VE YAZILAR ARASINDA FARK;

Sayfalar içerik olarak yazılara benzerler fakat sayfalar genelde kalıcı yazılar içermektedir. Buna örnek verecek olursak siteniz için Hakkında, İletişim, Çerez Politikası, Reklamlar, Gizlilik Politikası gibi kalcı yazılar olarak kullanılmaktadır.

Sayfalar nadir olarak içeriği güncellenir. Yazılar ise içerik paylaşmak için kullanılır ve blog akışında yer almaktadır.

YENİ SAYFA EKLEME

Yeni bir sayfa eklemek istiyorsanız Admin Paneli  > Sayfalar > Yeni Ekle kısmından konu içinde dediğimiz gibi kendinize ait bir Hakkında sayfası oluşturabilir, Gizlilik Politikası hazırlayabilirsiniz.

Bu konumuzda Sayfalar menüsü nedir, ne için kullanılır bunu sizlere anlatmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın