Sponsorlu Bağlantılar

instagram kısayol simgesini değiştirme

193 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram doğum gününe ( Ekim ) ayına kullanabileceğiniz geçmiş instagram ikon diğer adıyla simgeleri kullanabileceğiniz bir özelliği sundu.

Instagram 10. Yıl kutlamaları nedeniyle Ekim ayına özel geçen yıllarda kullanılan simgeleri bir araya derleyerek ana ekran da kısayol olarak kullanılmasını sağlayan bir güncellemeyi yayınladı.

Bu güncellemede instagram simgesini kısayol olarak masaüstü üzerine atarak bu aya özel kullanabileceksiniz.

12 özel kısayol simgesini bir arada bulabileceğiniz bu özelliği kullanarak instagram simgesini özelleştirebilirsiniz.

Bu özel güncelleme de gelen paketi kullanabilmek için instagram uygulamasının son sürümüne sahip olmanız gerekeceksiniz. Bizim bu konumuzda instagram ana ekran kısayol simgesini değiştirmek için nasıl yapılacağını bu yazımızda sizlere anlatacağız.

İNSTAGRAM KISAYOL SİMGESİNİ DEĞİŞTİRME

İlk önce instagram uygulamasının güncel bir sürümünü kullanabilmek için Apple Store veya Google Play üzerinden güncelleyin.

  • Uygulamayı açın
  • Profil bölümüne girin
  • Sağ üst köşede üç nokta simgesine dokunun
  • Ayarlar
  • Bu bölümde aşağı doğru parmağınızla bastırarak çekin
  • Yukarıda emojilerin geldiğini göreceksiniz.
  • Daha sonra instagramın tarihteki geçmiş simgelerini görüntüleyeceksiniz.
  • Buradan seçeceğiniz simgeyi bu aya istinaden kullanabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Daha sonra bu güncelleme ile bu özelliğin kaldırılacağını belirtmektedirler. Kullanımı oldukça kolay olan simge değiştirme instagram da bu şekilde gerçekleşmektedir.

Mevcut ( 11 Mayıs 2016 ), Klasik 2, Klasik, Orjinal, Kod Adı, Alacakaranlık, Göndoğumu, Seher Vakti, Altın, Karanlık, Aydınlık, Çok Karanlık Modları sunmaktadır.

İnstagram 10 yıl doğum günü hediyesi olarak kullanıcılara sunduğu bu özellik ile kullanıcılara eski bir Nostaljik atmosfere sokmaktadır. Konumuzun başında değindiğimiz gibi bu aya özel olan bu güncelleme ile sonrasında normal kullanıma geçecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın