yavru kedi sahiplenme

instagram profiline twitter linki nasıl eklenir

188.541 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Dünyaca popüler trend uygulamalardan biri olan instagram da sosyal ağları ekleme konusunda daha önce sizlere bilgi vermiştik. Diğer bir konumuz olan instagram profiline whatsapp linki ekleme konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair paylaşımlarımız da olmuştu ilgilenen arkadaşlar konumuzu okuyabilirler.

Bu yazımızda instagram hesabına twitter url adresi ekleme nasıl yapılır bunu anlatmaya çalışacağız. Bunun için aşağıda vereceğimiz adımları adım adım takip ederek sizde kendi instagram profilinize twitter adresini eklemek suretiyle yapabilirsiniz.

İNSTAGRAM PROFİLİNE TWİTTER EKLEME

İnstagram da açıklama kısmına veya web sitesi kısmına Twitter link eklemesi için Twitter hesap urlsi bulmanız gerekmektedir. Bunun için Twitter profil link adresinizi  “https://twitter.com/kullanıcıadı” olarak ekleyeceğiz.

İNSTAGRAM AÇIKLAMAYA LİNK EKLEME

instagram hesabına sosyal ağı olan Twitter hesabına geçiş için kullanacağınız link adresini eklemek için url adresini kullanabileceğiniz alanlar “İNTERNET SİTESİ” ve “Biyografi” alanlarıdır.

Fakat burada eklediğiniz link Biyografi kısmına yazıldığında link geçersiz oluyor sadece görünüyor fakat açılmıyor. İnternet sitesi alanına yazdığınız Twitter adresine bastığında Twitter sayfası açılacaktır.

Bağlantının çalışması için internet sitesi yazan kısma url adresi ekleyin. Böylece instagram profile twitter ekleme başarılı bir şekilde çalışacağız.

twittera instagram linki ekleme Android telefonlarda yine aynı metotla telefon üzerinden kolaylıkla ilave edebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram da şekilli yazılar nasıl yazılır

Konumuzda instagram hesabına twitter url adresi ekleme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bunun dışında “bağlı hesaplar” kısmından Facebook, Twitter, TumBIr, Ok.ru, Ameba, Vkontakte gibi adresleri de ilave edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram profiline twitter linki nasıl eklenir (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın