Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram profil tasarımı

1.010 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda size instagram blog sayfasında paylaştığı yeni gelecek bir güncellemeden bahsetmeye çalışacağız.

Sizde instagram uygulamasını sıklıkla kullanıyorsanız mutlaka bu güncellemeyi yakın zamanda hemen fark edeceksiniz. Sizin kim olduğunuzu belirleyen profilinde kendinizi daha iyi ifade edebilmek için kolay ve hızlı bağlantı yollarını denemeye başladığını duyurdu.

İNSTAGRAM PROFİL GÜNCELLEMESİ

Yakın zamanda profiller, düğmeler ve sekmeler arasında gezinme ve sekmeleri yeni düzenleyecek bir profil şeklini görebileceksiniz.

Yukarıda örnek profillerden birkaç örnek resim görebileceğiniz bir de resim paylaşılmıştır. Bundan dolayı hiçbir fotoğraf ve videolar etkilenmeyecektir. Profil değişikliği olduğunda bu ülke bazlı güncellemelerle kullanıma sunulacaktır.

Tavsiye Yazı; instagram profiline şekilli yazı yazıma

Bu konuyla alakalı olarak bundan sonra birçok yeni güncellemelerinde geleceğiniz bir habercisi olarak instagram kullanıcıları için iyileştirmeler gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın