Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikâyesine şarkı sözü ekleme

250 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram hikayesine şarkı sözü ekleme konusundan bahsetmeye çalışacağız. Daha önceki konularımızda instagram stories’e müzik ekleme konusunda bilgilendirme vermeye çalışmıştık.

Bu yazımızda yeni gelen bir özellikten sizlere bilgilendirme vermeye çalışacağız. Şuan ülkemizde kullanılır durumda olmayan bu yeni özellikte artık hikayelerinize şarkıların sözlerini de eklemek suretiyle hikayelerinizi görsel zenginleştire bileceksiniz.

Şarkının istenilen bir bölümünü artık hikayenize alıntı olarak eklemek suretiyle duygularınızı anlatmanızda yardımcı olacaktır. Bunun için bu özellikle alakalı olarak yapmanız gerekenleri yapmanız yeterli olacaktır.

İNSTAGRAM HİKAYESİNE ŞARKI SÖZÜ EKLEME

Bu yeni özelliği kullanabilmek için etiket kısmından hikayenize müzik eklemeniz gerekiyor. Şarkıyı instagram müzik kütüphanesi içerinden aratarak bulabilir ve ekleyebilirsiniz.

Şunu belirtmek gerekirse ülkemizde hala bu özellik aktif değildir. Yakın zamanda güncellemeler ile müzik ekleme özelliği gelecektir.

Müzik daha sonra şarkı sözüne çevrilebilmektedir. Böylece istenilen bir şarkının bölümünü hikâyenizi ekleyebilirsiniz. Müzik ilerlerken bastığınız sürede şarkı sözü görünecek ve bu müzik de çalan şarkının sözlerini sizde hikayenizde kullanabilirsiniz.

İnstagram k, m harfi ne demek

İnstagram hikayesine müzik ekleme nasıl yapılır

Halan aktif olmayan bu özellikte ülkemizde yanına geçmesiyle özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın