Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesine müzik nasıl eklenir

7.926 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram yeni gelecek bir özelliği hakkında siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Son zaman da hızlı ataklarla yeni güncellemeleri peş peşe duyuran instagram bu seferde instagram hikayede müzik ekleme konusunda özelliği ülke ülke güncellemeler ile kullanıma sunmaya başladı.

Bu özellik ile instagram da paylaştığınız hikayelere müzik eklemek suretiyle eğlenceli bir hale dönüştüreceksiniz. Bundan sonra paylaştığınız “hikayeler” kısmında video, resimlere müzik ekleyerek paylaşabilirsiniz. Bu özelliği ek uygulamalar sayesinde daha önceden saten yapılıyordu.

Bizde yeni gelecek bu özellik ile instagram hikaye müzik nasıl paylaşılır bunu siz takipçilere anlatmaya çalışacağız. Sizde bu özellik sayesinde instagram durumda şarkı paylaşma yaparak takipçilere güzel, neşeli stories, hikayeler atabilirsiniz.

İNSTAGRAM HİKAYEYE MÜZİK EKLEME

İnstagram hikayenize şarkılar eklemek aslında çok kolay olacaktır. Hikaye paylaşımında anket, konum, etiket eklediğiniz ek özelliklerinde “müzik” olduğu çıkartmalar kısmı açtığınız da seçenekler çıkacaktır.

Bu özellikten yararlanmak için boomerang, superzoom kısmında müzik ekleme özelliğinin de olduğunu göreceksiniz.

Bu özellik şuan Türkiye’de kullanımda değil fakat bu güncellemeler ile aktif olarak kullanıma açılacaktır. Çıkartmaların olduğu kısmından instagram hikayesine müzik ekleyerek kullanıma sunulacaktır. Bu şarkılar otomatik olarak çalmaya başlayacak sanatçı ismi ve parça adı etiket olarak görünecektir.

istediğiniz şarkıları, müzikleri eklemek için arama kısmına sanatçı ismini yazarak arayarak bulabilir ve hikayenize müzik eklemek suretiyle kullanabilirsiniz.

instagram hikaye müzik nasıl eklenir bu işlem bununla sınırlıdır. İsterseniz eklediğiniz parçalar sonrasında da video çekimi yapabilir yada film rulosunda bulunan bir video, resim üzerine de ekleyerek kullanabilirsiniz. Bu özellikler instagram kendi özelliği olarak kullanılacaktır.

Daha önceden instagram hikayede müzik paylaşma nasıl yapılır bunun için üçüncü parti uygulamalar kullanılmaktaydı. Bu üçüncü parti uygulamalar daha sonrasında hesapların güvenliğini tehlikeye sokmakta olup tercih edilmemektedir.

Not : Güncelleme Türkiye için şuan yok bu uygulama güncellemesini zaman zaman denetlemek, kontrol ediniz. Pek yakında instagram hikaye müzik ekleme özelliği kullanıma açılacaktır.

Bu konumuz hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hikayesine müzik nasıl eklenir (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben amerikadayim ama Bende de yok music ozelligi update en son surum ve telefon United States gozukuyor ne olabilir

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın