Sponsorlu Bağlantılar

Qr kodlu kartvizit oluşturma

789 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda qr kodlu kartvizit nasıl hazırlanır konusunda merak edilen konularda bilgi vereceğiz. İş hayatımızda kendimizi tanıtmak için sıklıkla kullandığımız araçlardan biride kartvizitlerdir. Bu kartviziti ziyaret ettiğiniz müşteriler için bırakarak hatırlanmasını sağlayan bir araç olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

Üzerinde şirket unvanı, adres, telefon numaraları ve temsilci olarak kişilerin adları genel olarak yer almaktadır. Günümüz teknoloji çağında artık bu kartvizitlerde kare kod veya diğer adıyla QR kodlar yer almaktadır.

Bizimde bu konumuzda kartvizit üzerinde qr barkod kodu oluşturma işleminin nasıl yapıldığına dair sizlere ipuçları vereceğiz. Merak ettiğiniz bu kod oluşturma işlemini sizlere aşağıda adımlarla nasıl yapılmış oluyor hemen anlatıma geçeceğiz.

KARTVİZİT QR KOD OLUŞTURMA

Kare kod oluşturmak için internette birçok website mevcuttur. Bu siteler üzerinden sizden istenen bilgileri doldurarak bir kod hazırlama işlemidir.

Bunun için sizler için bulduğum ve başarı bir şekilde çalışan “https://karekod-olusturma.hesabet.com/” kare kod oluşturucu site üzerinden yararlanabilirsiniz. Bu site üzerinden girdiğinizde gerekli bilgileri dolduracağınız alanları göreceksiniz.

Bu alanda QR kod boyutunu ayarlayabileceğiniz bir ve “kartvizit” olarak işaretlediğiniz alanda birçok kişisel bilgilerin çıkacağı yerler gelecektir.

Uygun olan yerleri doldurduğunuzda ve oluştur butona bastığınızda sizin hazırlayıp, doldurduğunuz alanlar dahilinde bir kare barkod oluşturma işlemini başarılı bir şekilde halletmiş oluyorsunuz.

Sizin için oluşturduğum ve kare barkod okuma uygulaması ile okuttuğunuzda telefon rehberine kolaylıkla kayıt edebilirsiniz.

Oluşturduğumuz kare barkodu bir QR okutma uygulaması üzerinden okutmak için test ediniz. Bunun için Qrafter uygulaması kullanabilirsiniz.

Böylece oluşturulan yukarıda barkodu kartvizit üzerinde matbaacınız kullanarak veya bu işleri artık matbaalar da yapmaktadır kolaylıkla kullanıcıları telefonlarına kayıt etmeleri için kullanabilirsiniz. Bu konumuzda qr kodlu kartvizit oluşturma konusunda nasıl yapılmış, nasıl yapılır tarzında sizlere bilgiler vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazı; TL Simgesi Klavyede Nasıl Yapılır

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın