Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesinde hashtag gizleme

2.748 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hikayesinde hashtag etiketi gizleme konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

İnstagram’da popüler özelliklerinden olan kısa hikayeler de kullanabileceğiniz etiketler ile hikaye izlenme oranını artırabilirsiniz.

Sizi takip edenlerin izlediği gibi profiliniz herkese açıksa etiketlerden gelen izleyicilerde bu etiketler aracılığı ile instagram stories de kullanılan etiketleriniz sayesinde bakabilmektedir.

Fakat hikayelerde istenmeyen etiketleri gizlemenin bir yolu var mıdır? Bizde etiket kullanıyorsanız fakat istemediğiniz bir etiket için bunu gizlemek istediğinizde neler yapabileceğinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

İNSTA HİKAYESİNDE HASHTAG ETİKETİ KULLANMA

Bu etiketler profilinizin herkese açık olduğunda faydalı olabileceğini unutmayın. İnstagram kullanıcıları bu kullandığınız etiket ile etkileşim yaparak gelebilmektedir. Hikâye ekleme kısmından çektiğiniz videolar veya resim, videolarda #konum etiketi yazan kısımdan etiket eklenmektedir.

Sevdiğiniz takımın etiketini, aşk, sevgi, tarih veya manzara gibi yüzlerce etiketten yararlanabilirsiniz. Şimdi sıra geldi bu eklenen etiket gizleme işleminin yapılmasına!

İNSTAGRAM DA KONUM ETİKETİNİ GİZLEME

Eklediğiniz konum etiketlerini gizleme işleminin nasıl yapılmış, nasıl yapılır bunu hemen sözü fazla uzatmadan yapmaya geldi.

  • Hikâye ekleme kısmına girin
  • Bir video veya resim çekin veya telefon arşivinden ekleyin.
  • Sonrasında bir konum etiketi ekleyin.
  • Bu eklediğiniz hashtag etiketini küçültün.
  • Sonrasında yeniden ekleme kısmından GİF ekleyin.
  • Bu eklediğiniz GİF küçük boyuta getirdiğiniz hashtag etiketinin üzerine getirin.

Yukarıda etiket üzerine farklı bir gif resmi getirerek saklayabilirsiniz. Bunun dışında konum etiketini küçülttüğünüzde arka fon resmini kullanarak da gizleyebilirsiniz.

VİDEO ANLATIM;

Etiketler beyaz renkli olduğu için arka planı beyaz bir fona denk getirerek instagram hikayesinde etiketi saklama işlemini başarıyla yapabilirsiniz.

Bu kullandığınız ve gizlenen etiketler ile izlenme oranınız artacaktır. Bu tekniği fazlasıyla kullanan kullanıcılar mevcuttur.

Tavsiye Yazı; instagram şekilli yazılar yazma

Bu konumuzda instagram hikayelerinde etiket gizleme nasıl yapılır, yapılmış bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın