Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayelerde yazılarda fazla renk kullanma

271 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram hikayelerinde yazdığımız yazılarda alışılmışın dışında renkler kullanma hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Popüler uygulamalardan biri olan instagramda en çok kullanılan özelliklerden biride hikayeler kısmıdır.

Bu kısımda kısa videolar, fotoğraflar paylaşabileceğiniz gibi bu medya ürünlerine hareketli resimler, konum etiketi, konum bilgisi ekleyebileceğiniz gibi yazılarda yazabilirsiniz.

Bu kullandığınız yazılarda daha fazla renk seçeneğini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Yeni başlayacak kullanıcılar için püf noktası olarak bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

İNSTA’DA DAHA FAZLA RENK SEÇENEĞİ

Kullandığınız hikayelerdeki yazılara renk verebiliyorsunuz fakat ana renkler sarı, mavi, siyah, beyaz renk tonlarının dışında farklı renkler kullanmak ister misiniz?

  • İnstagram hikayeler kısmında bir yazı yazın
  • Ardından renkler kısmına uzun basılı tutun
  • Uzun bastığınızda renk skalası açılacaktır.
  • Buradan istenilen renk tonunu açabilirsiniz.

Ayrıca bu işlemi kalem aracında da kullanabilirsiniz. Renklerin üzerine uzun basarak veya renk baloncuğunu kullanarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram profilinde şekilli yazılar yazma

Bu yazımızda instagram stories de fazla renk tonu kullanma konusunda bilgi ermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

Diğer instagram konularımız için sitemizi takip edebilirsiniz. Bizlere sorularınızı sorabilmek için destek sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın