Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayelerinde yazıları gölgelendirme

410 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram hikayelerinde kullanabileceğiniz renklendirebileceğiniz yazılarda gölgelendirme nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında bilgi vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan instagramda en çok kullanılan hikaye kısmında yazdığınız yazılara gölgelendirme ile hikaye izleyenlerin dikkatini çekmek ister misiniz? O zaman sizler için vereceğimiz ipuçlarını takip ederek sizde kendi hikayenizde uygulamayabilirsiniz.

İNSTA HİKAYE YAZILARINI GÖLGENLENDİRME

İnstagram stories yazılarını nasıl gölgelendiririz, bunun adım adım uygulamasını yaparak işlemi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

  • İnstagram hikayesinde bir video veya resim yükleyin ( kamera ile çekim yapabilirsiniz. )
  • Yazı yazın ve üstüne basılı tutun
  • Yazdığınız yazıyı kopyalayın
  • Yeni aynı yazıyı yazın ve boyutlandırın sonra önceki kopyaladığınızı üzerine getiriniz.

Bu yazılarda farklı renkler kullandığınızda daha görsel olacaktır. Böylece instagram da kendinize ait farklılıklar katabilirsiniz.

Önceki konularında instagram hikayelerinde kullanabileceğiniz diğer püf noktaları için aşağıda linkleri kullanabilirsiniz.

İnstagram yazılarına gökkuşağı efekti verme

İnstagram hikayelere farklı gif ekleme

Yukarıda anlattığımız adımları tekrarında birde video anlatım ile nasıl yapılmış bunu izlemek suretiyle sizde uygulayabilirsiniz. Sizde kendinize ait zevkle farklı sitillerde yazılara efekt vererek hikayelerini renklendiriniz.

PÜF NOKTA:

Hikayeleriniz herkese açıksa hikayelerinizde konum bilgisi ve konu etiketi eklemek suretiyle takipçi artıra bileceğinizi unutmayın.

TAVSİYE YAZI; instagram yardım ve destek hattı

Bu konumuzda instagram hikayelerinde yazıları gölgelendirme nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

Diğer konularda bize instagram yardım ve destek hattı sayfamız üzerinden sorularınızı sorarak sizlere ücretsiz olarak yardım edebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın