Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram hikâyesinde emoji sorunu

5.762 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram emoji sorunu hakkında siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Bazı kullanıcılar tarafından sorun yaşadığı emoji olmaması, emojilerin görünmemesi gibi bir takım yaşanan hatalardır. Instagram son zamanlarda geliştirdiği yeni özelliklerle bir çok uygulama içi yeniliği getirmiştir. Bunlardan biride instagram stories içinde emojiler bunlarla hikâye paylaşanlara tepki vermek için geliştirilen bir özelliktir.

Bazı kullanıcılar hikâye içinde emojilerinin olmadığından yakınmaktadır. Bu hikâye içinde yaşanan problemler ve bununla ilgili bir çözüm yolu var mıdır?

İNSTAGRAM HİKÂYESİNDE EMOJİ SORUNU

Hikâye içinde yaşanan emoji sorunu için herhangi bir çözüm yolu maalesef sizin tarafınızdan yoktur bu hata genelde instagram sunucuları tarafından da oluşmaktadır. Bunun sizin tarafınıza düşen çözüm yolu;

  • Telefonunun versiyonu güncel mi? Eğer güncel değilse telefonun versiyonunu güncelleştirmeniz olacaktır.
  • Telefonun sürüm versiyonu güncelledikten sonra instagram api versiyonu güncellemesini yapınız.
  • Telefonun versiyonu da güncelleştirdikten sonra telefonunuz instagram son versiyonu desteklemeyen eski telefon mu? Bunu araştırınız eğer sorun yoksa bunlarda o zaman instagram tarafından yaşanan bir sorun kaynağıdır.

İnstagramın desteklediği telefon modelleri yazımızı ayrıca okuyabilirsiniz. Bunun dışında instagram hikâye sorununda uygulamadan çıkınız ve tekrar giriniz ayrıca Android telefonlarda uygulamanın önbelleğini siliniz.

Bunlar kesin olmamak sebebiyle çözüm yolları olarak denenmiştir. Yaşanan bu problemler, sorunlar nedeniyle diğer instagram sorunları için instagram yardım hattı sayfamızdan diğer sorunlarınızı tarafımıza bildirerek sorunları çözme adına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın