Sponsorlu Bağlantılar

İphone XR nasıl sıfırlanır

672 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bu konu anlatımında iphone xr sıfırlama konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Yeni tanıtımı yapılan ve piyasaya yakın zamanda satışı yapılacak olan iphone xr cihazlarda cihazı ilk gün gibi eski haline getirmek için tüm ayarları, cihazı silmek gerekebilir. Telefonlara gene olarak format atma donmalar, takılmalar, yavaşlama, virüsler nedeniyle atılmaktadır. Bunun dışında teknik servise cihazı verdiğiniz de cihazı sıfırlayarak alırlar.

Yeni başlayan kullanıcılar için bizde bu cihaz nasıl sıfırlanır bunu makalemizde anlatmaya çalışacağız. Cihazı sıfırlamadan önce bir yedeğini almayı unutmayın, aynı zamanda telefon içinde bulunan film galerisindeki fotoğraf, videoların, not defterinin ve telefon rehberini mutlaka yedekleyiniz.

Ayrıca telefon rehberini icloud üzerinden de yedeklemesini yapabilirsiniz. Şimdi gelelim cihazı formatlama işlemine;

İPHONE XR FABRİKA AYARINA SIFIRLAMA

Telefonu içinde menüler yardımı ile sıfırlamasını yapacağız bunun için aşağıdaki menüleri takip ederek iphone xr format atma işlemine hemen başlayalım.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla
  • Tüm içeriği ve Ayarları Sil

Yukarıda menüleri takip ederek cihazı sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Telefonu sıfırlama işleminde dikkat edilmesi gereken şarjın %50 altında olmamasına dikkat ediniz.

Bunun dışında Ağ ayarlarını sıfırlama işleminde kablosuz ağ ayarlarını, vpn ayarları silinir. Cihazı eski ilk gün gibi ilk ayarına getirerek tüm içerikleri temizlemiş olursunuz.

İphone XR hard reset telefonun içinden menüler yardımı ile atılmaktadır. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza tüm aklınıza takılan soruları bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın