Sponsorlu Bağlantılar

FACEBOOK DATİNG NEDİR

658 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook üzerinde yeni çalıştığı bir uygulama hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu uygulamayı şu şekilde tarif edebiliriz Tinder herkes duymuştur yakın bölgenizde belirli kriterlere eşleştirme yaparak yeni kişilerle tanışmayı amaçlayan bir uygulamadır.

İşte Facebok Dating’de eşleştirme yaparak karşı cinsten arkadaş bulmak amaçlı geliştirilecek bir uygulamadır.

Belirli yaş aralığı, bölge, konuma göre eşleştirme yaparak karşı cinsten arkadaş bulmak için geliştirilmiş bu uygulama şuan Kolombiya’da kullanılmaktadır. Bu özellik yakın zamanda tüm dünyada kullanılmaya başlanacaktır.

Kısaca anladığımız dilden konuşursak bu çöpçatanlık uygulaması olan Facebook Dating uygulaması ile 100 kilometre civarınızda size uygun bir eş bulmak, eşleştirmek için kullanılacak, profile fotoğraflar ekleyebilir, sevdiğiniz şarkıları profiline ekleyebilir hatta bütün sorulara cevaplar bile verebiliyorsunuz.

Diğer uygulamalar ve çöpçatanlık sitelerinde olduğu gibi yaş sınırı +18 ve üstüdür. Bu uygulama ne kadar başarılı olarak kullanıp, denemek gerekecektir. Kafalara takılan bir soru ise acaba Facebook alt yapısını kullanacak mı? Eşleşmelerde bulunduğunuz bölgedeki insanları bu uygulamaya kayıt olanları mı getirecek yoksa Facebook alt yapısını kullanarak eşleştirmeleri öyle mi gösterecek?

Bununla ilgili soruları ilerleyen zamanlarda kullanıldıkça ortaya çıkacaktır. Bu makalemizde Facebook Dating nedir, ne işe yarar konusunda bilgilendirme vermeye çalıştık ilerleyen konularımızda ise Facebook dating nasıl kullanılır hakkında konularımızı takip etmek için sayfamıza üye olmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın