Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesinde yazılara gökkuşağı efekti verme

864 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda dünyaca ünlü popüler uygulamalardan olan instagram da hikayeler’de yazı kullanımında püf noktası olarak gökkuşağı rengi verme hakkında bilgi paylaşacağız.

İnstagram snapchat den esinlenerek aldığı hikayeler özelliği ile oldukça başarıyı yakalayarak kullanıcı sayısını artırmıştır. Story eklediği yeni filtreler ile eğlence dönüştüren instagram da hikayeler’de kullanılan yazıları renklendirebilirsiniz.

Bizimde bu yazımızda instagram hikayesinde yazılara gökkuşağı efekti verme konusunda bu adımın nasıl yapılacağına dair siz takipçilerimize ve bu konuyu araştıran instagram kullanıcılarına bilgi vereceğiz.

İNSTAGRAM HİKAYELER’DE YAZILARI RENKLENDİRME

Şimdi yazılara gökkuşağı efekti vermek için yapmanız gerekenleri aşağıda şekilde sizlere tarif ederek gerçekleştireceğiz.

İlk önce uygulamada hikaye bölümüne giriyoruz ve yazımızı yazıyoruz. Ardından yapmamız gereken bu yazının üstüne basılı tutuyoruz.

Yazıya basılı tutunca Seç veya Tümünü Seç yazıları gelecektir. Bu yazılardan hangi kelimelere veya harfe renk verecekseniz Seç butonu seçtiğinizde ok ile üzerine geliyoruz.

Ardından yazının altında renk skalasını göreceksiniz. Oraya basılı tutun ve renkler arasında geçişler yaparak bu yazılara renklendirme yapmış olursunuz.

İnstagram stories de yazıları renklendirme, gökkuşağı oluşturma konusunda bunu sizler için video ile de paylaştık. Bunun nasıl yapıldığını ayrıca video izleyerek de sizde yapabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram profilinde şekilli yazı yazma

Bu konumuzda instagram hikayesinde yazılara renk verme, renklendirme konusunda nasıl yapılır sizlere detaylı bilgi verdik konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hikayesinde yazılara gökkuşağı efekti verme (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın