Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikâyelerde yeni yazı tipi ekliyor

120 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, instagram da yeni gelişmeler vermek üzere bu yazımızı ele aldık. İnstagram tarafından bir paylaşımda instagram hikâyelerinde arka planda kullanılan yazı tipleri için yeni fontların geleceğini haber vermektedir.

İnstagram da hikâye metinlerini öne çıkarmak için arka plan efektlerine dâhil olmak üzere yeni yazı tipi seçeneği sunuyor.

Yeni güncellemelere biraz ayak uydurmak zor olabilir. Instagram ve Facebook sürekli olarak yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların etkileşimini artırmanın yollarını aramaktadır.

Son aylarda gelen güncellemelerden örnekler verecek olursak. Covid-19 için Stay Home çıkartması, 15 saniyelik IGTV ön izleme özelliği, bağış toplama ve hediye kart özellikleri, Challenge çıkartması, Web üzerinden DM gönder / alma özelliklerini sundu.

Şuan hikâyelerde yeni yazı tipi için şuan test aşamasında olduğu ve kısa zamanda yeni güncellemeler ile ülke olarak güncellemelerin açılıp kullanılacağı gelen haberler arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın