Sponsorlu Bağlantılar

instagram hediye kart satışı

99 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda yeni instagram güncellemeleri konusunda haberler vermeye çalışacağız. İnstagram kullanıcı olan Matt Navarra attığı bir tweet de işletme hesaplarında hediye kart satışı hakkında bir bilgi paylaştı.

Tersine mühendislik uzmanı tarafından keşfedilen bir özellikte işletme profilinde yeni bir bağlantı seçeneği ile “hediye kart satışı” yapılabileceğini veya bağışta bulunabileceği hakkında bilgiler vermektedir.

Yukarıda da gördüğünüz panelde profiline eklenmiş bir bağlantı butonu kullanılarak buradan işletme hesapların hediye kartgift card” satışı veya bağış sistemi için kullanılacağı keşfedilmiştir.

Burada profil görünümü altında eklenmiş bağlantılar seçeneği “genel işletme bilgileri” ayarlarının üzerinde biyografi bölümünde web site bağlantısına ek olarak yerleştirilecektir.

Bu yeni özellik ilerleyen güncelerde daha belirgin olarak netleşerek güncellemeler ile kullanıma sunulacaktır.

Bu özelliğin neden geldiğine dair olarak son zamanda pandemi olarak dünyamızda yaygın olarak görülen COVID-19 virüsü nedeniyle sekteye uğrayan işletmelerde satışı artırmak, yardım etmek amacıyla geleceği belirtilmektedir.

Fiziksel olarak kapalı olan mağazalarda internet üzerinden satışın artırılması, destek olması amacıyla düşünülmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın