Sponsorlu Bağlantılar

instagram canlı yayında bağış toplama nasıl yapılır

211 views
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Covid-19’dan etkilenen insanlara ve işletmelere yardımcı olmak, destek sağlamak için yeni yollar keşfetmeye devam ediyor.

Yakın zamanda instagram yeni bir özellik olarak bağış toplama özelliğini başlattı. Bu özellik ile instagram canlı yayında bağış toplama ile destek vermeye çalışacak.

İnstagram tarafından yapılan açıklamalara göre şu şekilde bağış yapma özelliğini ifade etmektedir.

“Birçok kişi şu anda zorluklar yaşıyor ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve ona en çok ihtiyaç duyan topluluklara destek olmak için üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Artık, doğrudan % 7 ile doğrudan kâr amacı gütmeyen kuruluşa giderek toplanan paranın Canlı Destekçi uygulamasını kolayca oluşturabilirsiniz.”

Yukarıda da instagram tarafından bildirilen duyuruda instagram canlı yayın akışı esnasında bağış toplama özelliğini ülke bazında kullanımına açmaya başladı.

İNSTAGRAM CANLI YAYINDA BAĞIŞ NASIL TOPLANIR

İnstagram canlı yayında bağış toplama özelliğini kullanmak yapılması gereken işlem şu şekilde ilerleyecektir.

İnstagram canlı yayınınızı başlatmaya gittiğinizde ekranın solunda “BAĞIŞ TOPLA” seçeneği seçerseniz. Bu butonu aktif ettiğinizde destekleyecek kar amacı gütmeyen bir kuruluş seçebilirsiniz. Akış sırasında kaç kişinin bağış sözü verdiğini, toplanan paranın gerçek zamanlı bir listesi de ayrıca görülecektir.

Bağış yapanların tam listesini görebilmek için Görünüm’e dokunabileceksiniz. Ayrıca buradan “Wave” özelliği sayesinde teşekkür edebileceğiniz bir özellikte olacak.

Bunun dışında bir ek olarak instagram hikayelerine ekleyebileceğiniz “BAĞIŞ YAPTIM” etiketi ile bağış toplama konusunda farkındalık getirmektedir.

Bununla birlikte yeni gelecek özellikler arasında küçük işletmelere destek amaçlı olarak hediye kartı, yemek siparişi, bağış araçları geliştirmekte olduğunu ayrıca belirtmektedir.

Instagram’ın son zamanlarda yaptığı ataklar arasında instagram canlı yayınları web üzerinden izlemek için getirdiği yeniliklerde bunları destekler gibisinden bir gelişmedir.

İlerleyen zamanlarda küçük işletmeler içinde canlı yayında bağış toplama çalışmalarının yapıldığı bildirilmektedir. Hâyır kurumları, ihtiyaç sahipleri için yardımlar için çeşitli markalar için bir dizi yeni özellikleri de duyuracak olması sevindirici olmaktadır.

İnstagram canlı yayında para toplama nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Yeni gelecek özelliklerden haberdar olmak için e-posta aboneliği olarak bizi takip edebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuz ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabileceğiniz gibi instagram yardım ve destek hattı üzerinden instagram ile ilgili tüm sorunlarınızı bizimle paylaşarak ücretsiz destek vermekteyiz.

ARAMA ETİKETLERİ;

Para toplama, bağış toplama, para bağışı almak, instagram bağış toplama, instagram hayır toplamak, instagram da bağış toplama, instagram da para toplama, instagram bağış toplama, instagram online bağış, instagram canlı yayında para toplama, instagram para yardım etme, para yardımı, hayır kurumlarına para toplama, nasıl yapılır, nasıl yapılmış 2020 – 2021 – 2022

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın