Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikâyelerde dm me etiket çıkartması

150 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong instagram’da yeni bir özelliğin geleceği hakkında bilgiler paylaştı. Bu bilgilere göre instagram kullanıcıları hikâyelerde doğrudan mesaj katılımını artırmak için DM Me etiketi üzerinde bir çıkartma geleceğinin haberini sosyal hesabı üzerinde duyurdu.

Bu etiketin kullanım amacı insanlarla Covid-19 Pandemisi sırasında birbirleriyle etkileşimi artırmak amaçlı olarak düşünüldüğü ve son yıllarda Instagram Direct kullanımın artışın olduğunu bildiriyor.

Facebook Mart ayında toplu mesaj hacminin %50 oranında artış yaptığını belirtmektedir.Bu bağlamda İnstagram için daha fazla mesaj kullanımı artırmak için mantıklı bir yaklaşım olduğu öne çıkmaktadır.

Paylaşılan hikâyelerde çoğu kullanıcı bu hikâyelerden mesaj almayı isteyebileceği bu mesajı daha hızlandırmak için DM me çıkartması ile hızlı bir şekilde etkileşime girmek için kullanılması DM oranını artıracaktır.

TAVSİYE VİDEO;

İlerleyen zamanlarda şuan test aşamasında olan bu özellik yakın bir zamanda ülke bâzlı olarak kullanıma sunulacaktır. Şuan ülkemizde kullanılmayan Bana mesaj at etiketi yakın zamanda kullanıma sunulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın