Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Yorum ekleyerek Retweetleme Nedir

49 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Twitter bir kullanım özelliği olan yorum ekleyerek retweetleme yapmak nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Sizde Twitter de yeni bir kullanıcıysanız ve aktif olarak kullanmak istiyorsanız bazı özelliklerin terimlerin ne olduğunu bilmeniz gerekecektir. Tweetlemek, Retweetleme gibi terimler mutlaka dikkatinizi çekmiştir.

Bunlardan biride Retweetleme özelliğidir. Bu özellik hakkında bir önbilgi vereceğiz ardından yorum ekleyerek Retweetleme nedir bunun hakkında bilgi vereceğiz.

RETWEETLEME NEDİR

Bu özelliği masaüstü veya mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Bu özelliğin kullanımında retweetleme butonuna dokunduğunuzda başka bir hesabın paylaştığı gönderiyi kendi takipçilerinizle paylaşmaktır.

Böylece sizin takip ettiğiniz veya takip etmediğiniz bir başka kullanıcının tweetini kendi duvarınızda takipçilerinize paylaşmak olarak söyleyebiliriz.

Burada paylaşımları olduğu gibi paylaşıyorsunuz direk retweetleme butonu bastığınızda direk olarak paylaşım yapabilirsiniz.

YORUM EKLEYEREK RETWEETLEME NEDİR

Yukarıda konumuzda retweetleme ne işe yarar, nedir olarak bahsettik peki birde “yorum ekleyerek retweetleme” ne işe yarıyor?

Twitter bir başkasının paylaştığını gönderiyi retweekleme işleminde sizin de bir yorum eklemenizi sağlayarak paylaşmanızı sağlayan bir araçtır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu gönderiye kendi yorumunuzu, gif veya fotoğraf ekleyerek paylaşmanızı sağlayan araçtır. Bu özellik ile sizde kendinize yorum, resim katarak takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Bu özelliği de yorum ekleyerek retweetleme denilmektedir. Yeni başlayan kullanıcılar için bu konumuzla Twittter terimleri arasında sıklıkla duyacağınız karşınıza çıkan bu özellik oldukça işe yarayacaktır.

Twitter yorum ekleyerek retweetleme nedir, ne işe yarar konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilir veya Twitter Yardım ve Destek Hattı sayfamızdan Twitter ile ilgili tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın