Sponsorlu Bağlantılar

instagram hızlı yanıtlar nedir // nasıl kullanılır

1.754 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram hızlı yanıtlar nedir, hızlı yanıt ne işe yarar bu yeni özellik hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Gün geçtikçe intagram da yeni özellikler ile kendini geliştirmektedir. Bunlardan biride pek bilinmezse de “hızlı cevaplar” veya diğer adıyla “hızlı yanıt” bizde bu konumuzda bununla ilgili instagram yeni özelliği hakkında bilgi vereceğiz.

İNSTAGRAM HIZLI YANITLAR NEDİR

Aslında instagram hızlı yanıtlar klavye kestirme yolları yanı kısayolları olarak da diyebiliriz. Oluşturacağınız bir kısayol kelimelerine oluşturduğunuz bir metini girerek hızlı cevap verme imkanı sunmaktadır.

Bu ayarları yapılandırmak için Android ve IOS işletim sistemli telefonlarda aşağıda adımları uygulamak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz.

İNSTAGRAM HIZLI YANITLAR

İnstagram hızlı cevap vermek için profil > ayarlar > işletme > hızlı yanıtlar Bu alanda yeni bir hızlı yanıt ekleme işlemi için + işaretine basınız.

Kısayol = bu alana bir mesajınızın çıkması için klavyede bu kelimeyi veya karakteri yazdığınızda çıkması için bir karakter girin ve “cevap” olarak yazdım.

Mesaj = Bu alana da yukarıda karakteri kullandığınızda çıkacak mesajı yazınız.

Bu özellik instagram da satış yapan, ürün tanıtan, reklam verenler için müşterilerin size yolladığı mesaja hızlı cevap vermek için kullanabileceğiniz özellik olduğu için “eksiz ve güzel bir metin” hazırlayabilirsiniz.

“Merhabalar, bu mesaj otomatik cevaplama içermektedir. Yoğunluğa göre mesajınıza cevap vereceğim.👍”

Bu tür mesajı oluşturduk birden fazla instagram hızlı yanıtlar oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi klavye bir yazı yazalım bu dm de size gelen bir mesajı cevaplama olabilir veya bir mesaj yazmak için klavyeyi açtınız.

Dm de mesaj yazarken yukarıda kısayol kestirmesi kullandığımda “gönder” butonu yanında mavi renkli bir üç noktalı kutu göreceksiniz.

Bu kutuya bastığınızda cevap kelimesi karşılığı olan “merhabalar, bu mesaj otomatik cevaplama içermektedir. Yoğunluğa göre mesajınıza cevap vereceğim” yazısı ekrana gelecektir böylece karşı tarafa yollayacaksınız bu mesajı otomatik olarak.

Kısaca instagram hızlı yanıtlar ne demek konusunda hızlı bir cevap vermek için kullanacağınız özel karakterlere veya metine atanmış hazır cevaplar diyebiliriz.

Bu konumuzda instagram hazır yanıtlar ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan veya instagram destek hattı üzerinden tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın