Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikaye ses sorunu ve çözümü

6.449 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen sorunlardan biride instagram hikâyede ses sorunu olarak tarafımıza iletilen sorunlardır.

Bazı kullanıcılar tarafından yaşanan bu sorunda instagram hikayesinde ses çıkmıyor, ses gelmiyor hatasıdır. Hikayelerde yaşanan sorun telefondan kaynaklı mı yoksa instagram uygulamasından kaynaklı olarak yaşanıyor bunun nedenlerini bilmek gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda genel olarak sorun iki taraflı olarak yaşanmaktadır. Telefon ve instagram uygulamasından kaynaklı olarak yaşanan hikayede ses sorunu alınabilmektedir.

İNSTAGRAM HİKAYEDE SES SORUNU

Sizlerde ses sorunu yaşıyorsanız o zaman aşağıda vereceğimiz adımları uygulayarak ses sorunun çözmeye çalışacağız.

  • İnstagram uygulaması güncellemesini yapınız.
  • İnstagram uygulaması güncelse o zaman kullandığınız telefonun işletim sisteminin yazılım güncellemesini yapınız.

İphone yazılım güncellemesi nasıl yapılır

Androd yazılım güncellemesi nasıl yapılır

Yukarıda kullandığınız telefon, tablet cihazların yazılım güncellemesini gerçekleştirin ve tekrar instagram uygulamanın güncellemesini kontrol ediniz.

İNSTAGRAM STORİES SES PROBLEMİ

Çoklu instagram hesabı eklediyseniz bu hesaplardan çıkınız, Android telefonlarda instagram uygulamasının önbelleğini temizleyin. Sonra tekrar uygulamaya giriş yaparak kontrol ediniz.

Bu sorun genelde tamamen uygulama yazılımı veya telefon yazılımı ile ilgili sorunlardan kaynaklı olarak yaşanmaktadır.

Yukarıda adımları uygulamak suretiyle instagram ses hatası çözümü sağlamaya çalışacağız. Ses problemi nedeniyle yaşanan hatalardan kaynaklı olarak yaşanan problemleri konumuzun altında yorumlardan bize iletebileceğiniz gibi instagram destek hattı sayfamızdan tarafımıza yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın