Sponsorlu Bağlantılar

İphone & İpad Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

4.797 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda İphone IOS Güncellemesi Nasıl yapılır ? , İpad güncellemesi nasıl yapılır ? hakkında iki cihaz ile ilgili olarak hakkında bilgi vereceğim. İOS güncellemesi Apple tarafından yapılan ve yazılımsal olarak cihazla ilgili olarak sorunların giderilmesi , güvenlik açığının kapatılması , yeni özelliklerin eklenmesi gibi bir çok konu altında IOS Güncellemesi gerçekleşir.

Bu güncellemeler cihazlarınızı performans olarak mutlaka etkileyecektir , takılma sorunları var ise bunlardan sizi kurtaracak ve yeni gelen tüm özellikleri almanızı sağlayacaktır. Konu başlığında olduğu gibi İphone veya İpad güncellemesi nasıl yapılır ?

İOS Güncellemesi , Windows Yaması gibi görebilirsiniz bir açık veya bir eksik olan nokta var ise bunu kapatacaktır bu yüzden arada güncelleme olup olmadığını kontrol ediniz. Güncellemeleri kontrol etmek ve güncellemeleri yapabilmek için ; Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme  adımlarını takip ediyoruz .

Güncelleme Olup olmadığı denetleniyor..  bir kaç saniye ile kontrol ediyor daha size yazılımın güncel olup olmadığı hakkında bilgi vermektedir.

ios güncellemesi

Yeni Bir Güncelleme bulmuş ise güncellemeler hakkında bilgi vermektedir , bu güncelleme ile gelen yeni özellikler hakkında bilgi vermektedir.

IOS Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Güncellemeleri denetlendi ve güncelleme bulduğunda İndir ve Yükle butonu görünecektir. Buradan güncellemeleri yapacağınız yerdir. Buraya bastığınızda Güncellemeleri karşıdan yüklemek için Denetleyecek ve karşıdan yükleyecektir burada Cihazınızda Kilit kullanıyor iseniz bunun şifresini girmenizi isteyecektir şifreden sonra karşıdan yükleme işlemine başlayacaktır daha sonra sizin yapmanıza hiç bir şey gerek kalmadan güncelleme işlemini gerçekleştirecektir. Bunu ayrıca İtunes üzerinden yapma imkanı’da vardır.

Önemli Püf noktalarından biri cihazınızın pil seviyesi %50 altında olmamasıdır eğer olursa pil şarja bağlayarak yapacak olmasıdır yani batarya ‘nın dolu olmasına dikkat ediniz.

İOS Güncellemesi Nasıl geri Alınır ?

 

Arama Tags & Etiket ;

ios yazılım güncellemesi kaldırma , ios güncellemesi nasıl yapılır , iphone güncellemesi geri alma

ios güncellemesi nasıl , ipod nasıl güncellenir , ipad nasıl güncellenir , ayfon nasıl güncellenir , güncellemeleri geri kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İphone & İpad Güncellemesi Nasıl Yapılır ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın