Sponsorlu Bağlantılar

instagram giriş yapamıyorum sorunu çözümü

672 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlerden gelen instagram sorunlarından biri olan instagram giriş sorunu, instagrama giriş yapamıyorum, instagram uygulaması atıyor ve bunların dışında en sıklıkla yaşanan olaylardan biri de topluluk standartlarını ihlal ettiğiniz kaldırılmıştır problemidir.

İnstagram kendi topluluğunu güvenliğini tutmak için bazı güncellemeler ile topluluk kurallarını güncellemiştir. Bu kuralları uymayanlar için instagram filtrelerine takıldığınız da hesabınız bloke olmaya, hesabınız kapatmaya kadar gitmektedir.

İnstagram sadece resim ve video paylaşım platformu, sosyal ağı olduğu için bunun dışında olaylara müsamaha göstermez. Gelin birde instagram topluluk kuralları nelerdir kısaca bunlardan bahsedecek olursak;

İNSTAGRAM TOPLULUK KURALLARI;

  • Kendi çektiğiniz ve paylaşım hakkınıza sahip olduğunuz video ve fotoğrafları paylaşın.
  • Çıplaklık içeren video ve fotoğraflara izin verilmemektedir. Hatta çocuğunu emziren kadın görüntüsüne kadar izin verilmemektedir. Bu nedenle müstehcen, çıplaklık, yarı çıplaklık içeren görsel medya ürünleri yasaklanmıştır.
  • Doğal olmayan otomatik beğeni, takipçi, yorum gibi üçüncü parti uygulamalar kullanıyorsanız bunlara izin verilmemektedir. Tamamen doğal olarak insanların beğenmesi, takip etmesine izin verilmektedir.

  • Kanunlara uygun hareket etmeniz gerekmektedir. Organize suçlar, terör, nefret söylemi, grupları övücü, yasa dışı reçete satışı, ateşli silahlar satışı, uyuşturucu gibi yasaklı ürünleri alıp, satmak yasaklanmıştır. Bunun dışında bahisler, şans oyunları vb. bunlar yasaklanmıştır.
  • Kendine zarar verici, intihar görüntüleri, kişiye işkence, zarar verici, kesme gibi görüntüler yayınlan kişilerin videoları, resimleri yasaklanmıştır.
  • Şiddet içeren haber nitelikli paylaşımlar. Bu tür videolarda paylaşımların altında şiddet içerikli video gibi açıklamalar eklenebilir. Fakat sadist amaçlı video ve resimlere izin verilmemektedir.

Yukarıda saydığımız instagram topluluk kurallarına “https://help.instagram.com/477434105621119/?helpref=hc_fnav&bc[0]=368390626577968&bc[1]=285881641526716” adresi üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İNSTAGRAMA GİRİŞ YAPAMIYORUM

Yukarıda saydığımız nedenlerde dolayı hesabınıza giriş yapılamıyor olabilir. Bu nedenle uygulamadan giriş yapılarak hesabınız kapandıysa itiraz etmeniz gerekebilir.

İnstagram giriş sorunları olarak hesabınız kapanmasına neden olan sorunların sebeplerinin dışında üçüncü parti uygulamalar kullanmanız nedeniyle instagram tarafından hesabınız güvenlik nedeniyle şifresi değiştirilmiş olabilir.

Tavsiye yazı; instagram şifre sıfırlama

Bunun için hesabınızın şifresini değiştirmek gerekebilir. Yukarıda linkten şifre sıfırlama nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Bunun dışında instagram giriş yapamıyorum, yapılamıyorsa aldığınız hataları bize instagram yardım hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Yukarıda nedenlerden dolayı sorunlar farklılık göstermektedir. 2019, 2020 yıllarında güncellemeler ile yazılımsal olarak yaşanan sorunlar güncellemelerle düzelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın