Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesabımda attığım hikayeler arşive kaydedilmiyor

77 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram da yeni açtığım hesabımda attığım hikayeler arşive kaydetmiyor arşive kaydet özelliği açıkken böyle bir hata alıyorum konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Sayfamızı takip edenler ve bu konuda sorun yaşayan kullanıcılar tarafından instagram yardım ve destek hattı sayfamıza gönderilen sorumuzda instagram arşivleme hatası nedeniyle kaybolan hikâyeler konusunda çözüm yöntemleri vermeye çalışacağız.

İnstagram da bazen her şey yolunda gitmeyebiliyor. Yolunda gitmeyen bir şey varsa bu problem iki taraflı oluşabilmektedir. Bunlardan ilki bizim tarafımızda oluşan problemler nedeniyle yaşanabilmektedir.

Diğer taraf ise instagram tarafından oluşan sorunlardır. Şimdi bu sorunları çözmek için ne yapabiliriz bununla ilgili olarak çözüm önerileri vermeye çalışacağız.

ÇÖZÜM

Kullandığınız telefon modeli, markası Android veya İOS tabanlı işletim sistemli telefonlar olsun fark etmez ilk önce Telefonun ve Uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

Telefonun yazılım güncellemesini kontrol ediniz. Eğer telefon yazılımı güncel değilse bu yazılımı güncelleyin.

Telefon yazılımını güncelledikten sonra uygulama yazılımını Android Google Play Store veya İOS işletim sistemi için Apple Store mağazalarından güncellemeleri kontrol ediniz ve güncel olduğundan emin olunuz.

Yukarıda güncellemeleri yaptıktan sonra tekrar kontrol ediniz. Eğer sorun hale devam ediyorsa Hikayeleri arşivleme özelliğinin açık olduğundan emin olunuz.

Ayarlar > Hikayeler > Kaydetme ( Hikayeyi Arşive Kaydet ) özelliğinin açık olduğundan emin olunuz. Böylece ister telefon galerisine kaydedebilir, isterseniz hikâyelerinizi arşive kaydedebilirsiniz.

Eğer yukarıda verdiğimiz adımların hiç biri olmuyorsa instagram tarafından yaşanan sorunlardan dolayı böyle bir hata alabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun için instagram sorun bildir özelliğini kullanarak çalışmayan bir özelliği instagram tarafına bildirebilirsiniz.

İNSTAGRAM SORUN BİLDİR ÖZELLİĞİNİ KULLANMA

Bu konumuzda instagram’da hikâyeleri arşive kaydetme özelliğinin çalışmadığını ve bununla ilgili sorunun çözümü sizlerle paylaşmaya çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın