Sponsorlu Bağlantılar

instagram uygulamasına basıyorum ama açılmıyor

56 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram uygulamasını açamıyorum sorunu hakkında bizlere gönderilen sorulardan birine cevap vermeye çalışacağız.

Tarafımıza gönderilen soruda “uygulamaya basıyorum açılmıyor, telefonda yüklü olan instagram hesabımda internetim var, sildim geri yükledim ama yine de açılmadı sorun devam ediyor. İnstagram uygulamasını açamıyorum bir sorun var.

Android işletim sistemli Akıllı cihazlarda telefon olsun, tablet olsun yakın zamanda Google Webview güncellemesi nedeniyle bazı cihazlarda uygulama sorunları oluşmaya başladı.

Bu güncelleme nedeniyle uygulamadan atmalar, uygulama açılmıyor gibi problemler, hatalar oluşmaya başladı. Google bu sorunu yeni bir güncellemeyle düzelteceğini söyleyerek hatanın çözümü için Google Webview güncellemesini kaldırmamızı önermektedir.

ÇÖZÜM

Google Webview güncellemesi kaldırmak için Ayarlar > Uygulamalar > Google Webview > Güncellemeleri kaldır bu adımları kullanarak güncellemeleri kaldırın.

Daha sonra cihazı yeniden başlattığınızda instagram uygulamasına tekrar girmeyi denediğiniz kuvvetli ihtimal ile artık uygulamanız açılacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Böylelikle instagram uygulamasını açamıyorum, açılmıyor hatası bu şekilde düzelmiş olacaktır. Bu konumuzda sizlerden gelen instagram uygulamasını açamıyorum sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer instagram konuları için instagram yardım ve destek hattı üzerinden bizimle problemlerinizi paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın