Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram hesabı herkese açık yap sorunu çözümü

1.346 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da bazı kullanıcıların yaşamış olduğu sorunlar, hatalardan biri olan gizli hesaplarda sıklıkla karşımıza çıkan “hesabı herkese açık yap” hatası ve bu hata nasıl çözülür bu yazımızda bunu anlatmaya çalışacağız.

Bu problem şu şekilde karşınıza çıkmaktadır genel olarak aşağıda uyarı mesajı karşınıza muhtemelen çıkacaktır.

Hesabı herkese açık yap?

Topluluğumuzu gerçek olmayan etkileşimden korumak için gizli ve herkese açık ayarları arasında sıklıkla geçiş yapan hesaplara sınırlamalar getirdik.

Hesabın gizli olduğu için şu anda kabul edebileceğin takip istekleri sınırına ulaştın. Hesabını herkese açık yaptığında herkes seni takip edebilir ancak beklemedeki takip isteklerini kaybedersin.

Yukarıda uyarı penceresi karşınıza çıkacaktır. Biz bu konuda siz takipçilerimize ve bu konuyla alakalı sorulara cevap arayan kullanıcılara aşağıda uyulması gereken bazı kurallardan bahsedeceğiz.

HESABI HERKESE AÇIK YAP HATASI ÇÖZÜMÜ

Burada ilk bahsedilen hesaplarınızı sürekli olarak gizliyor tekrar geri açıyorsanız sürekli gizlilik ayarını değiştiriyorsanız bu sorun yaşanabilmektedir.

Bu nedenle bu gibi durumda hesabınızı herkese görünür hale getireceksiniz. Bunun dışında instagram limit kuralları uyulmalıdır. 

Takipçi kasma, beğeni kasma ve takip ve takipten çıkarma kurallarını aştığınızda hesabınızda sorunlar yaşanabilmektedir. Gizli hesaplarda size gönderilen takip isteklerini kabul ederken beklenen istekleri ardı ardına limit dışında kabul etmeniz nedeniyle bu sorun yaşanmaktadır.

Yani gizli hesapta size gönderilen istekler 50 ~ 80 arasında kabul ediniz. Fazla istek kabul etmek instagram filtrelerinde spam olarak görülür bu nedenle hesabınızda sorunlar yaşanmaktadır.

Bu nedenle iki çözüm yolu vardır. Hesabınızı gizli olarak devam ettiriyorsanız istekleri kabul etmek için tüm istekleri tek seferde kabul etmemek tavsiyem 50 şer gruplarda kabul edin 3 veya 4 saat sonra tekrar bir 50 şer olarak kabul ediniz.

Son adım hesabınızı herkese açık hale getirerek istekleri saten otomatik olarak kabul etmiş olacaksınız. Fakat önceki takip istekleri kaybolma riski olacaktır bunları kabul ettikten sonra hesabı açık hale getirebilirsiniz.

Yukarıda konumuzda hesabı herkese açık yap sorunu nasıl çözülür, sorun giderme konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından veya instagram yardım hattı sayfamızdan bize sorunlarını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram hesabı herkese açık yap sorunu çözümü (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Peki bu sorun nezamana kadar devam ediyor? Şuan bende böyle bir sorun var. Hesapta 10kya yakın istek var fakat onaylayamıyorum. Bekletiyorum sizce nezamana geçer bu sorun?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın