Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok canlı yayın nasıl yapılır

6.833 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Tik tok canlı yayın yapma konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Son zamanların en popüler uygulamalarından olan ve Douyin adıyla Çin’de bilinen ve video içerik oluşturma uygulaması olan Tik Tok da canlı yayın nasıl yapılır bu konumuzda bunu sizlerle paylaşacağız.

Sizde Tik tok üzerinde live broadcast gerçekleştirmek için bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

TİK TOK CANLI YAYIN ÇEKME

Eğer sizde Tik Tok da yeni iseniz ve “canlı yayın” seçeneğini göremiyorsanız bu uygulama ile ilgili bir hata değildir. Bu sorun sadece sizi takip eden kullanıcıların sayısının azlığı nedeniyle olan bir durumdur.

Sizi takip edenlerin yani sizin hayran sayınız en az 1000 yani bin takipçi olması gerekmektedir. Eğer takipçi sayınız az ise canlı yayın seçeneği çıkmaz. Bu sayı bin ve üstü olduğunda artık hayran kitlenize canlı yayın yapabilme özelliği aktif olmaktadır.

Tik tok canlı yayın akışı yapmak için ekranda + işaretine bastığınızda eğer takipçi sayınızda uygunsa “LİVE” butonu basmak suretiyle canlı yayına geçebilmek için “LİVE OLUN” butonu ile canlı yayın özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Böylece sizlerden gelen tik tok canlı yayın açılmıyor ya da tik tok canlı yayın açamıyorum sorularına da buradan cevaplar vermeye çalışacağız.

Tik tok canlı yayın açma konumuzda 2019 ve önümüzdeki 2020 yıllarında yeni gelecek güncellemeler ile canlı yayın oluşturmak için menülerin yeri değişebilir bununla ilgili olarak güncellemeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz.

Tavsiye Yazı; Tik Tok destek hattı

Yukarıda konumuzda Tik tok ile ilgili olarak yaşanan problemler, hatalar, sorunları bize konumuzda sorarak destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tik tok canlı yayın nasıl yapılır (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Tiktokta canlı yayında olanları izliyemiyorum ve takip ettiğim kişilerinde videosunu izliyiyemiyorum

  2. Tiktok yeni guncellemede bir başkasının canlı yayinlarini izleyemiyorum nasıl izleyebilirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın