instagram gönderiye link ekleme

9.632 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram gönderiye link ekleme konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Daha öncesinde instagram hikayesine link verme konusunda bu işlemin nasıl yapılır? Tarafını anlatmıştık.

Bu konuda ise instagram paylaşımlarında gönderinin hemen altına yorumlar kısmına link ekleme konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

instagram gönderiye link ekleme konusu aslında oldukça sakıncalı ve güvenlik açığı verebilecek bir durum olabileceği için gönderi altına link ekleyebilirsiniz fakat o linklerin hiçbir etkili olmayacağı için linkler açılmayacak, çalışmayacaktır.

Bir instagram kullanıcısını takip ediyorsunuz ve o gönderici resim ya da video altına link eklediğiniz de o link açabilir ve instagram uygulamasını terk edeceğiniz için instagram’da oyalanma, kalma süreci azalacağı için instagram işine gelmeyecektir.

instagramda link nasıl paylaşılır?

Ya da yüzlerce kişinin her paylaşım altına link eklemesi ve o linkleri açması doğrultusunda ne kadar güvenli olup olmayacağı tartışılacak, sizi belki virüslü bir siteye yönlendirmesi bir güvenlik açığı olması nedeniyle zafiyet doğuracaktır.

Bu nedenle instagramda gönderi altında url ekleme eklenebiliyor fakat çalışmamaktadır. Ne yapmak gerekiyor instagram da profil de web site kısmına ziyaretçileri yönlendirmek için link adresinizi buraya yazabilir ve paylaşımlarınıza Gerekli detaylar için “Link Profilde” diyerek sizi takip edenleri bu şekilde link, url açmasını sağlayabilirsiniz.

Kısaca instagram gönderiye link ekleme aslında sadece yorum şeklinde görünmekte ve linkler açılmamaktadır. Bunun için alternatif olarak profil kısmına ekleyeceğimiz tanıtım yapacağınız url adresini eklemek suretiyle kullanabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram yardım merkezi 

Hikaye { Stories } link ekleme şuan için sadece onaylı hesaplar kullanılmaktadır. Bu özelliği de çoğu kişinin yararlanamayacağını da buradan belirterek konumuzu sonlandıracağız. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın