Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesine nasıl bağlantı link verilir?

7.499 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son aylarda instagram atak üzerine atak yaparak yeni özellikler katmaktadır. Snapchat’den esinlenerek hikaye özelliğini getirmiş ve bu özelliği yeni emojiler katarak gün geçtikçe kendi geliştirmektedir. Bu İnstagram Özelliklerinden yeni olanı ise hikaye’ye link verme dir.

İnstagram Story özelliği  , işletme özelliği‘de bulunan İnstagramda farklı bir özelliği ile oldukça işinize yaracak gibi görünmektedir. Bir ürün tanıtımı , ürün reklamı yapmaya çalıştığınızda bu özellik işinize yaracaktır.

Kısa Anlık Video veya Fotoğrafları paylaştığınız ve 24 saat süre ile 20 saniyelik videoları attığınız hikaye kısmından artık bağlantı adresi , url adresi , link adresi ekleyerek yönlendirme yapabileceksiniz. Böylece İşletme sahipleri bu işten oldukça memnun olacaktır.

paylaşılan hikayede link açabilmek için hikayeyi yukarı kaydırmanız yeterli olacaktır. böylece sizi sayfaya yönlendirme yapacak ve gerekli bilgilere ulaşacaksınız. Şimdiden Buse Terim bu işe başlamış bile. 

Bu Lansman özellik şuan doğrulanmış hesaplarda kullanılmaktadır. oluşturacağınız içerikler için bağlantı adresi ekleyerek kullanıcıları bağlantılara yönlendirebilirsiniz. Uygunsuz içerikler instagram tarafından filtre uygulanmaktadır böylece çirkin içeriklerden arındırılmaktadır.Bu özellik ileri zamanlarda tüm kullanıcılar tarafına açık olacağı gelen haberler içerisindedir. 

ayrıca hikayenize bir kullanıcı eklemekte mümkün , fotoğraf veya video üzerine gelerek yazı modu ile @ ile başlayarak kullanıcı adı yazdığınızda etiketlemek istediğiniz kişiler gelecektir , eklemek istediğin kişi geldiğinde profili üzerine bastığınızda kişiyi hikaye bölümüne etiketlemekte mümkündür. “instaram hikayede kişi etiketleme” konusu ayrıca verilmişti.

Arama Tags & Etiket ;

instagram hikaye bağlantı adresi , instagram hikayeye link ekleme , link adresi nasıl eklenir , bağlantı adresi nasıl eklenir insta , hikayelere sayfa ekleme , hikayelere ünlülerdeki adres ekleme , url adresi , link adresi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hikayesine nasıl bağlantı link verilir? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Artık onaysız hesaplar da kullanıyor. Benim de hesabım işletme profili fakat benden başka herkes yapabiliyor. Acaba belirli bir takipçi sınırı mı var?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın