Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram gizli yüz filtreleri aktif etme

596 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, dünyaca ünlü sosyal ağlardan biri olan ve en çok kullanılan paylaşım platformu olan instagram da gizli filtreler nasıl aktif edilir bu konumuzda bunun üzerinde duracağız.

500 milyonun üzerinde aktif bir kullanıcı sayısına sahip olan instagram da bir çok özellikler arasında en fazla kullanılan özellikler arasında instagram hikayeleri veya diğer adıyla instagram stories kullanılmaktadır.

24 saat süreyle kalıcı olan ve bu zamandan sonra arşive giden kendiliğinden kaybolan hikâyelerde yüz filtreleri dikkat çekmektedir. Kullanıcılar kullandıkları yüz filtreleri yanı sıra bu özellikleri geliştiren “geliştiriciler” de deneme imkanları bulmaktadır.

Daha önceki konularımızda instagram yüz filtreleri nasıl kullanılır bundan bahsetmiştik. Öyle bir özellik daha var ki instagram gizli yüz filtreleri bizde bu yazımızda bu filtreler nasıl açılır? Bunu sizlere açıklayacağız.

İNSTAGRAM GİZLİ FİLTRELER NASIL AÇILIR?

Normal de instagram kendi standart filtreleri sunmaktadır. Fakat gizli filtreler de olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için bazı filtre geliştiricilerini instagram da takip etmekten geçmektedir. Bunun aşağıda vereceğimiz instagram filtre geliştirici kullanıcıları takip etmeniz yeterli olacaktır.

FİLTRE GELİŞTİRİCİLERİ;

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#kendallien in da Badland 🚨 @thisisbadland ❤️ I’m always so fascinated to see how each of these small artworks can reach people in the world while I’m here chilling in Berlin.

Johanna Jaskowska (@johwska)’in paylaştığı bir gönderi ()

FİLT.AR

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

😳🤩🤯 @witchflowerfairy using the ‘Eye Voltage’ filter to reach the stars ✨ ⭐️ 🌟

Tristan | Instagram Filters (@filt.ar)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yukarıda kullanıcıları takip ettiğinizde bu kullanıcıların geliştirdiği filtreleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece instagram da gizli yüz filtreleri açılmaktadır. Takip ettiğiniz instagram yüz filtre geliştiricileri sonrasında filtre bölümünden artık yeni filtreleri denemeye başlayınız.

Tavsiye Yazı; instagram k ve m harfi ne demek

Yukarıda konumuzda instagram gizli yüz filtreleri hakkında sizlere nasıl aktif edileceğini, açılacağı kısaca bahsettik bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın