Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop asl dosyası nereye atılır?

2.557 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Photoshop programına ASL dosyası nereye atılır? Bununla ilgili sizlerden soru & cevap sayfamıza gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu konu anlatımına başlamadan önce ilk önce asl dosyası nedir? Bununla ilgili konumuz içinde anlatım olacaktır.

asl dosyası nedir?

Photoshop içerisinde katmana veya nesneye uygulanabilen sytle dosyasıdır. İleri konumuzda asl dosyası nasıl açılır? Bununla ilgili diğer üçüncü parti yazılımlar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Asıl konumuz olan asl dosyası atma konusunda bu dosya nereye atılıyor? Bunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

Photoshop asl dosyası nereye atılır?

Grafikçilerin sıklıkla kullandığını Photoshop yazılımda style dosyalarına göre dosya uzantılarını bu klasör içine atabilirsiniz.

Actions için C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop\Presets\ Actions klasörüne atabilirsiniz. Ya da Brush için C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop\Presets\Brush klasörüne atabilirsiniz. Birde bu dosyaları fare ile üzerine bastığınız da açabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz ipuçları ile asl dosyası nereye atılır? Konusunu işlemeye çalıştık, bu konuda sizlerin de sorusu olursa sayfamızın yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamıza sorularınızı göndererek cevap alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın