Sponsorlu Bağlantılar

instagram dondurdum kullanıcı bulunamadı sorunu çözümü

2.505 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlere instagram sorunlarından biri olan instagram hesap bulunamadı sorunu ve bunula alakalı olarak sorunlara çözümler arayacağız. Siz takipçilerimizden bu tür sorular sayfamız olan instagram yardım hattı üzerinden sıklıkla sorulmaktadır.

Bizde bu konumuzda bu sorun nasıl çözülür? Konusunda sizlere destek vermeye çalışacağız. Sizlerde sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar herhangi bir nedenle instagram hesabını dondurduğunu, geçici kapattığını fakat belli bir süre sonra “instagram hesap bulunamadı hatası” aldığını söylemektedir.

Bizde bu nedenle dondurulan hesaplar konusunda sizlere aşağıda vereceğimiz tavsiyelerle nasıl düzelebileceğini anlatmaya çalışacağız.

İNSTAGRAM HESABINI DONDURDUM AÇAMIYORUM

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan olan ve sevdiğimiz video, resimleri paylaşacağımız platform da bazı nedenlerle, sebeplerle instagram hesabını geçici olarak dondurmayı düşünüyor, hatta dondurmuşsunuzdur.

Hesabınızı tekrar geri açmaya çalıştığınızda instagram hesabınız bulunamadı problemi yaşayabilirsiniz. Bizde bu konuda hesabınızı tekrar kurtarmak için önereceğimiz birkaç tavsiye niteliğinde önemli ipuçlarını paylaşacağız.

  • İnstagram hesabınızı dondurdunuz ve sonradan hemen geri açmaya çalıştığınızda instagram kullanıcı bulunamadı, instagram hesabı bulunamadı uyarası alabilirsiniz. Bunun 1-2 gün beklemeniz gerekecek bu zamandan önce açmaya çalıştığınızda kullanıcı hesabı bulunamadı hatası alırsınız.


Hesabınızda yaşanan problemler, kullanıcı adı ve şifrenizi tam girmeniz gerekmektedir. Eğer bunlardan biri yanlış ise hesabınızı kurtaramazsınız. Böylece dondurulmuş instagram hesabını tekrar geri açamaya bilirsiniz.

İNSTAGRAM DONDURDUM AÇAMIYORUM

Yanlış şifre nedeniyle hesabınızı geri açamıyorsanız o zaman instagram iletişim kanalı olarak form üzerinden itiraz etmeniz gerekmektedir. Bunun için “instagram dondurdum kullanıcı bulunamadı” sorunu için “https://help.instagram.com/contact/1652567838289083” adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu formda yanlışla dondurulan, kapatılan hesapların olduğunu düşünüyorsanız bu form üzerinden itiraz ederek geri bildirim yapınız.

  • Bunun dışında instagram hesabınız çalındığını düşünüyorsanız hesabınız çalındı ise ayrıca şikayet edebileceğiniz adres olarak “https://help.instagram.com/contact/151081798582137” adresi üzerinden geri bildirim yapınız.

Sosyal ağ devi olan instagram hesap bulunamadı problemi için yukarıda sizlere verdiğimiz iki link üzerinden hesabınız geri kurtarmak için yöntemleri kullanabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık

Bu konumuzda instagrama giriş yapamıyorum kullanıcı bulunamadı diyor hatası nasıl düzelir, çözülür konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın