Sponsorlu Bağlantılar

kyk wifi çıkış nasıl yapılır?

1.387 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siz takipçilere ve bu konuda sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar için kyk wifi çıkış yapma konusunda “nasıl yapılır” tarafına bakacağız. Bu konuya başlamadan önce kyk wifi nedir? Bununla ilgili bilgi aktarmaya çalışacağız.

KYK WİFİ NEDİR?

Bu Kredi ve Yurtlar Kurulumu tarafından geliştirilmiş öğrencilerin internete girmesini sağlamak için geliştirilmiş ücretsiz bir projedir. Öncelikle bu internetten yararlanmak için KYK yurtlarında barınmanız ve öğrenci olmanız gerekmektedir.

KYK Portal kullanmak için kayıt olmanız gerekmektedir. KYK Wifi bu yurtlarda kablosuz ağa bağlanmak için kullanılan ağın adıdır ve tek cihaz kullanmak üzere ayarlanmıştır. Alacağınız kullanıcı adı, şifre ve TC numaranızla ağı kullanmak üzere açılacak sayfaya bu bilgileri girmeniz gerekecektir. Bu konumuzda KYK Wifi çıkış konusunda bu kablosuz ağdan nasıl çıkılır, nasıl çıkış yapılır? Bunu bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

KYK WİFİ’DEN ÇIKIŞ YAPMA

Ücretsiz olarak kullandığınız bu kablosuz ağ, wi-fi ağdan çıkmak aslında oldukça basittir. Bunun için aşağıda adımları takip ederek ağdan çıkabilirsiniz.

Bazen bu ağlardan çıkış yapmak teknik sorunlar nedeniyle sorun olabilir. KYK wifi çıkış yapmak için Bağlantı noktası “Access point” yakın olmanızda fayda vardır bazen ağda oluşan yoğun ping nedeniyle çıkış problemleri oluşmaktadır. Ardında “https://wifi.kyk.gov.tr/ sayfasını açıyoruz.

Burada “çıkış” butonu ile bu kablosuz ağdan çıkabilirsiniz. Böylece kyk wifi ağından çıkış yapabilirsiniz. Bunun dışında “kyk wifi çıkış sorunları” yaşayan arkadaşlar vardır. Sizlerden gelen sorularda başlıca olarak şöyle sıralarsak;

  • Çıkış için doğrulama düğmesine bastığım halede çıkış yapmıyor.
  • İPad’den çıkış yapamıyorum
  • İphone telefonumdan bir türlü çıkış yapamıyorum.

Yukarıda birkaç sorunlardan örnek vermeye çalıştık. Bu konumuzda kyk wifi’den çıkma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın