Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram dil ayarı nasıl değişir?

1.658 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında instagram dil ayarı nasıl değiştirilir konusunda siz takipçilerimize ve bu konu hakkında araştırma yapan ziyaretçilerimiz için sorulara cevap vermeye çalışacağız. Dünyaca ünlü ve popüler uygulamalar arasında yerini alan instagram birçok yenilikleri de bir arada getirmeye başladı.

İnstagram ilk zamanlarda uygulamayı indirdiğiniz mağazası diline göre uygulamayı kullanabiliyorsunuz fakat yakın zamanlarda gelen güncellemeler ile birlikte artık instagramı farklı dillerde de kullanmanızı sağlamaktadır.

Yani siz Türkiye Mağazasından indirdiğiniz instagram app uygulamasını artık içinde bulunan dil ayarları doğrultusunda farklı dillerde kullanabilirsiniz. Bizimde bu konumuzda instagram dil tercihlerini değiştirme konusunda sizlere bu bilgiyi vereceğiz.

İNSTAGRAM UYGULAMA DİLİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

İnstagramda farklı dil tercihleri olduğu için eğer siz istenilen farklı dillerde kullanmayı tercih ediyorsanız bunu uygulamanın ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz.

 

 

Asıl olan sistem varsayılanı olarak ( Türkçe ) gelmektedir. Bu ayar telefonun sistemi neyse oradan almaktadır. Biz bunu Ayarlar > Dil kısmından istenilen bir tercih ile değiştirebilirsiniz.

Çekçe, Danca, Almanca, Yunanca, İngilizce, İspanyolca, Fince, Fransızca, Hırvatça, Endonezce, İtalyanca, Japonca, Korece, Malayca, Norveçce, Felemenkçe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Slovakça, İsveççe, Tayca, Tagalogca, Ukraynaca, Vietnamca, Çince ( instagram language )

Yukarıda dilleri kullandığınız uygulama desteklemektedir. Sizde bu dillerden hangisi kullanacaksanız instagram uygulamasının dilini değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş yaparak tercih ettiğiniz uygulamayı değiştirmiş oluyorsunuz. Yukarıda verdiğimiz konu anlatımında instagram dil tercihlerini değiştirme konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazılar;

instagram onaylı profil nasıl alınır?

TL işareti klavyede nasıl yapılır?

Dil ayarı nasıl değiştirilir konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Diğer instagram sorunları için instagram destek sayfası altında tüm sorularınızı alıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın