Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da tüm takipçiler nasıl silinir?

397 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da tüm takipçiler nasıl silinir? Takipçilerin silinmesi mümkün mü konumuzda sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

İnstagram uygulaması Facebook ve Twitter uygulamalarının bir karışımı olarak ön plana çıkmaktadır. Arkadaşlarınızı takip ettiğiniz gibi arkadaşlarınız da sizi takip etmekte bunun yanında profiliniz herkese açıksa sizi takip edenlerde olmaktadır.

Buda sizin gizlilik ayarlarınız yoksa bir başkasının içeriklerinize bakmasına müsaade etmektedir. Bu nedenle instagram gizlilik ayarlarını yapılandırmak gerekebilmektedir.

Bizim bu konumuzda instagram takipçilerini topluca silinir mi? toplu takipten çıkartmak mümkün mü? Bununla ilgili akıllara sorular gelmektedir.

İNSTAGRAM TOPLU TAKİPTEN ÇIKARMA

Eğer sizin takip ettiğiniz veya etmediğiniz kişilerin kim olduğuna bakmadan toplu takipçi silme işlemi yapmak istiyorsanız bunu bir araç kullanmadan biraz vakit alacaktır. Bunun için kişileri tek tek elden geçirmek gerekeceği için zamanınızın olması gerekmektedir.

Kişileri toplu silmek instagramın dikkatini çekebileceğini unutmayın böyle bir durumda instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık sorunu yaşanması her an mümkündür. Böylece hesaplarınız güvende olması için şifrenizi instagram değiştirebilir ya da hesabınız askıya alınabilir.

Bunun dışında takip etme ve takipten çıkartma limitleri aşmanız durumunda instagram kurallarını hiçe saymış olursunuz. Böylece hesabınız sıkıntıya girmiş olmaktadır.

Hesabınızda toplu kişileri silmek toplu takipten çıkarma işlemi için instagram nuking uygulamaları mevcuttur. Yani bunlar üçüncü parti yazılımlardır.

Bu programlar büyük risk taşımaktadır. Hesabınızın bir başkasının eline geçmesine neden olabilmektedir. Hesabın bir başkasının eline geçtiğinde sizin adınıza istenmeyen paylaşımlar yapılabilir, hesabınız kapanabilir, hesabınızı silebilirler, askıya alınabilir, geçici dondurulabilir bu nedenle kesinlikle üçüncü parti yazılımlar kullanmayın.

Bunun için takipçi sayınız fazla ise zaman ayırarak instagram limitleri göz önünde bulundurarak elle çıkartın veya her şeye yeniden başlamak için sıfır bir instagram hesabı açmak sizin için faydalı olacaktır.

ARAMALAR;

instagram toplu takipten çıkma

instagram toplu takip bırakma

instagram toplu takipçi çıkartma

instagram tüm takipçileri silme

instagram takipçileri silmek

instagram takipçileri kaldırma

instagram takipçilerin hepsini silme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın