Sponsorlu Bağlantılar

instagram da mesajlar gitmiyor bana gelmiyor

21 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, son zamanlarda karşınıza sıklıkla çıkan instagram sorunlarından biri olan instagram da mesajlar gitmiyor ayrıca bana gönderilen mesajlar bana gelmiyor sorunu son haftalarda sıklıkla yaşanmaktadır.

Kullanıcılardan oldukça yoğun gelen mesajlarda instagram dm çöktü mü dm mesaj var ama göremiyorum, mesaj gönderemiyorum, mesaj alamıyorum gibi problem içerikli mesajlar gelmektedir.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan biri olan instagram da her şey düzgün, stabil olarak çalışmayabilir.

Bunların en başlıca sebepleri arasında sunucuya olan aşırı yoğunluk nedeniyle cevap verememesidir. Böyle olunca bazı instagram özellikleri çalışmamaktadır.

Bu hatalardan biride instagram dm’de mesaj boş görünüyor fakat boş çıkmaktadır. Şimdi böyle sorun ile karşılaştığınızda sizin tarafınızdan yapacağınız hiçbir şey olmamaktadır. Böyle durumlarda sadece instagram sunucularında yaşanan problemlerin giderilmesini beklemek olacaktır.

Ayrıca siz beklerken eğer telefon, tablet veya bilgisayarda VPN, PROXY gibi üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız bunları kaldırınız.

Böylece instagram uygulamasının daha düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram da mesaj bölümü çalışmıyor sorunu tamamen geçici bir sorun olup kendiliğinden düzelecektir.

Daha önceki konularımızda instagram dm 1 mesaj varmış gibi görünüyor sorunu ayrıca inceleyerek diğer yöntemler için bilgi alabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

 

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda instagram dm (direct message ) sorunu çözümü ile ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalıştık. instagram mesaj göndermiyorum, mesaj alamıyorum hatası sorunu için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram problemleri için instagram yardım ve destek hattı sayfamızı kullanarak bizimle problemlerini paylaşabilirsiniz. KOD:2024-2021-2022-2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın