instagram’da dm 1 mesaj varmış gibi görünüyor ?

37.213 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram kullananların yaşadığı sorunlara deneyimlerim ve bildiklerim kadarı ile cevap vermeye çalışmaktayım. Bu sorulardan biride instagram dm ( direct message ) kutusunda okunmamış 1 ( bir ) mesaj var gibi görünüyor fakat içine baktığında hiç bir şey yok . Yani okunmamış bir ileti uyarı vermektedir.

instagram direct message

Bu sorunun çözümü nedir , nasıl çözülür ? bir kaç arkadaşın gönderdiği sorulardan biride bu bununla ilgili olarak çözüm yolu aslında oldukça basittir. eğer böyle bir hata alıyor , sorun yaşıyorsanız bunun farklı çözümü vardır. Bu instagram sunucuları tarafından kaynaklıdır.

Bu sunucular bazen yoğunluktan dolayı bu sorunlar yaşanmaktadır . Bunun çözümü , okunmamış ileti hatası için instagram uygulamasından çıkın ve tekrar giriş yapınız. yeniden hesabınıza giriş yaptığınızda bu sorun çözülecektir. Hesabınızda ilgili bir sorun olarak değilde instagram tarafından kaynaklı bir hatadır.

Arama Tags & Etiket ;

instagram okunmamış mesaj , instagram 1 mesaj , instagram okunmamış ileti var gibi görünüyor , 1 mesaj hatası , 1 mesaj sorunu , nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram’da dm 1 mesaj varmış gibi görünüyor ? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Abi bende eski sevgilim yazdı sanıyorum ya bi giriyorum mesaj yok bi anda dünya yıkılıyor sanki

  2. Bir kişi size mesaj atmış, siz okumadan sizi engellediyse veya instagramı kapattıysa bu işaret görünür.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın