Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram community guidelines { gönderin silindi } sorunu

787 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram da genelde sayfalardan olmak üzere bireysel hesaplarda da yaşanan instagram community guidelines comments sorunu hakkında siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

İnstagram kısaca kendini şu şekilde ifade etmektedir. Instagram insanların ilham alabileceği ve kendilerini ifade edebileceği özgün ve güvenli kalabileceği bir yer olarak kalmasını istemektedir. Bu nedenle instagram topluluk kurallarına uyulmasını istemektedir.

Bu nedenle topluluk kurallarını hiçe sayarak paylaştığınız görsellerde, videolarda kurallara uyulmadığında instagram community guidelines gereği “gönderin silindi” uyarı mesajı ile paylaşımlarınız silinebilir.

GÖNDERİN SİLİNDİ

Community Guidelinesmıza uymadığı için gönderini kaldırdık. Kurallarımızı tekrar ihlal edersen, hesabın kısıtlanabilir veya kapatılabilir.”

Aşağıda vereceğimiz bazı örneklerle bu kurallardan bahsedilmektedir.

  • Yalnızca kendi çektiğiniz veya paylaşım hakkına sahip fotoğraf ve videoları paylaşın.
  • Geniş bir kitleye uygun fotoğraf ve videolar paylaşın.
  • Kanunlara uyun

Yukarıda ana başlıkta verdiğimiz konuyu ayrıntılı olarak “https://help.instagram.com/477434105621119” adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Gönderileriniz eğer şikâyet alırsa ve instagram filtrelerine takılırsa gönderileriniz paylaşılmaz veya paylaşıldıktan sonra silinebilir.

Bu işlemin tekrarlaması nedeniyle instagram hesabınız kısıtlamaya { instagram shadowban } veya tamamı ile kapanabilir.

Bu nedenle instagram da paylaşımların tamamen kullanım hakkının size ait olması veya sizin çektiğiniz video veya resimlerin olmasına dikkat ediniz.

Son zamanlarda sıkılıkla rastlanan sorunlar arasında instagram da sayfaların birbirini şikâyet etmesidir. Bu nedenle bu konuda dikkat edilerek paylaşımlarınıza özen gösteriniz.

Tavsiye Yazı; İnstagram nasıl kullanılır?

Bu yazımızda instagram community guidelines sorunu, hatası konusunda bilgilendirmeye çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşarak sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın