Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da çoklu hesaptan paylaşım yapma

669 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da çoklu hesaplar üzerinden post paylaşımı yapma özelliği hakkında yeni gelecek olan ve şuan test aşamasında bulunan bu özellikten sizlere bahsetmeye çalışacağız.

2019 yılına yeni girdiğimiz şu günlerde instagram güncellemeleri hız kesmeden devam ederek yeni özellikleri test etmeye başladı bile bu özellikte gönderiyi aynı anda instagram da ekli hesaplara gönderebilme özelliğidir.

Yani aynı anda bir gönderiyi tüm hesaplarda paylaşabileceğiniz bu özellik şuan test aşamasında olduğunu buradan bahsedelim. Facebook bünyesinde yer alan Instagram da yeni hesap ekle yolu ile kullandığınız hesaplara girmeden gönderiyi bu yeni özellik ile aynı anda tek seferden gönderebileceksiniz.

Oluşturduğunuz içeriği hazırladıktan sonra paylaş butonu öncesinde hesabınızda tanımlı diğer hesaplarınızda hangi hesap üzerinden paylaşmayı düşünüyorsanız o hesapları da işaretlemek suretiyle resim ve videoları da aynı anda tüm hesaplarınızda paylaşabileceksiniz.

Şuan test, deneme aşamasında olan bu yeni özellikte yakın zaman da tüm hesaplarda aktif olması beklenmektedir.

INSTAGRAM YENİ HESAP EKLEME

İnstagram da çoklu hesap özelliğini kullanabilmek ve hesapları arasında geçiş yaparak kullanabilmek için instagram yeni bir hesap ekleme özelliğini ve yakın zamanda gelecek olan güncellemeler ile çoklu hesap paylaşımı özelliğini kullanabilmek için hesap ekleme aşağıda adımlarla yapabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Listenin en altında “Hesap Ekle”

Buradan yeni sahip olduğunuz veya adminliğini üstlendiğiniz bir sayfayı ekleyebilirsiniz. Bu yazımızda instagram hesaplarında çoklu gönderi paylaşma konusunu ele aldık bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından bize iletebilir veya instagram da yaşanan sorunlarınız için instagram destek hattı sayfamızdan bizimle iletişime geçerek sorunlarınızı çözmemizde yardımcı olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın