Sponsorlu Bağlantılar

Waplog Fake hesap nasıl kapatılır?

4.550 views
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlık sitesi olan waplog.com sitesinde sizin izniniz olmadan açılmış bir fake , spam , sahte hesap üzerinde paylaşılan izinsiz resim ve fotoğrafları nasıl kaldırıp silebiliriz ? bununla ilgili olarak sizlerden gelen mail ve şikayetler üzerine bende bir araştırma yaparak nasıl kaldırılacağı hakkında bilgi vereceğim.

insanlarlar tanışmanın en iyi yolu slagon’nu ile yakın civar’dan arkadaşlar bulabileceğiniz site olan waplog.com üzerinde sizin profilinizi ve profil resimlerinizi izinsiz olarak kullanarak istismar edebilecek kötü niyetli kişiler mutlaka çıkacaktır.

Bu kötü niyetli kişilerin açmış olduğu sahte hesaplar , fake hesaplar başınıza bela olabilir , bunun için tespit ettiğiniz waplog sahte hesapları customerdesk@waplog.com adresine mail atarak şikayet edebilirsiniz. Size kısa zamanda dönüş yaparak sorunu çözmüş olacaktır.

Bununla birlikte , sizi taklit eden hesapların adresini ve kendiniz ile ilgili olarak ispatlamak üzere sizden bir takım bilgiler isteyebilirler , kimlik bilgilerinizi , diğer sosyal ağ hesap bilgilerinizi , bununla birlikte açmış olduğunuz hesaplar ile ilgili olarak bilgiler doğum tarihi , telefon gibi bilgileri talep edebileceklerini unutmayınız.

Arama Tags & Etiket ;

waplog şikayet hattı , waplog destek hattı , waplog fake açılmış hesap , waplog sahte hesaplar , waplog izinsiz fotoğraf paylaşılmış , waplog support , waplog yardım , waplog sahte hesap şikayet etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Waplog Fake hesap nasıl kapatılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba jauma diye de bi siteye şikayette bulunmak istiyorum bulamadım ne yapacağımı bi yer var sitenin kendi mesaj atma yeri oraya yazdım hata alıyorum ne yapmama lazım

  2. Hata oluştu diyor fotograf yükliyemiyorum profilim silindi arkadaşlarim silindi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın