Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram “bu hesap hakkında” özelliği

4.698 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da doğrulanmış hesaplarda kullanılmak üzere “bu hesap hakkında” yeni bir özellikten bahsetmeye çalışacağız. Büyük hesaplarda gerçekliği değerlendirmeye yardımcı olacak yeni özellik yakın zamanda kullanılmaya başlayacaktır.

İNSTAGRAM BU HESAP HAKKINDA NEDİR?

Büyük hesaplar veya doğrulanmış hesaplar hakkında daha fazla bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? Bu büyük hesaplar hakkında bilgilere sahip olmak istiyorsanız instagram buna kayıtsız kalmadı ve “bu hesap hakkında” butonu ile takip ettiğiniz mavi rozetli hesaplar hakkında geniş bilgilere sahip olacaksınız.

Bu ne işe yarayacak merak ettiğiniz ünlü hesapların profilinde … menü tuşuna bastığınızda instagram bu hesap hakkında menüyü göreceksiniz burayı açtığınızda hesabın gerçekliği hakkında bilgilere, hesabın bulunduğu ülkeyi, hesaba katıldığı tarihi, eski kullandığı kullanıcı adı, hesabın yayınladığı reklam gibi bilgilere de sahip olacaksınız.

About This Account ( bu hesap hakkında ) özelliği yeni güncellemelerle yakında dünya genelinde kullanıma başlayacaktır.

İNSTAGRAM MAVİ ROZET NASIL ALINIR?

Ayrıca yeni gelen güncellemelerle hesabınızda doğrulama yapmak için güncelleme gelmektedir. Sizde bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız doğrulama adımını yapabilirsiniz. Bu konuda yukarıda yazımızı inceleyebilirsiniz.

İnstagram ile ilgili yaşadığınız sorunlarınızı instagram yardım merkezi sayfamızdan bize sorabilir elimizden geldiği kadarıyla destek vermeye çalışabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın