Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Okey oyunu seyirciye açma

778 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok oynanan oyunlar arasında yerini alan okey oyunu facebook’da da yerini almış bulunmaktadır. Peak Games tarafından geliştirilmiş okey plus hem mobil cihazlar üzerinden hem de Facebook üzerinden oynanan oyunlar arasındadır.

Bizim bu konumuzda okey plus seyirciye açmak konusunda Facebook sayfasında nasıl yapılır? Bu konumuzda bunu anlatmaya çalışacağız.

Dört kişilik oynanan bu oyunda izleyiciye açarak oyunu gözlemlemesini izin verebileceğinizi biliyor musunuz? Facebook’da okey plus seyirciye açma için aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla açabilirsiniz.

  • Oyun Ayarları
  • Seyirciye Açık
  • Evet

Şeklinde ayarladığınız da okeyi seyirciye açık hale getirmiş oluyorsunuz. Okey Plus seyirciye açmak bu işlem adımları ile gerçekleştirilmektedir.

Okey plus da çip yüklemek suretiyle oyuna sizde katılabilirsiniz. Bunun için pepsi kapağı altında kodu girmek suretiyle elde edeceğiniz çipler ile oyuna sizlerde katılım sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın